اعتراف تکان دهنده قاتل دختر ۱۵ ساله در شهرستان مرند/ قتل همسر در البرز
اعتراف تکان دهنده قاتل دختر ۱۵ ساله در شهرستان مرند/ قتل همسر در البرز

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی گفت: قاتل دختر 15 ساله در شهرستان مرند به قتل اول خود در استان البرز اعتراف کرد.

عصر: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی گفت: قاتل دختر ۱۵ ساله در شهرستان مرند به قتل اول خود در استان البرز اعتراف کرد.

سرهنگ علی اسمعیل پور امروز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در چندروز گذشته مردم از قتل دختری ۱۵ ساله در حاشیه ی شهرستان مرند خبرداده بودند که در بررسی های اولیه هیچ آثاری از قاتل برجای نمانده بود و قاتل یا قاتلین از محل گریخته بودند.

سرهنگ اسمعیل پور دراین رابطه افزود: موضوع بلافاصله در دستورکار کاراگاهان زبده ی پلیس قرار گرفت و با همیاری و هماهنگی های لازم با مقامات قضائی استان علیرغم عدم برجا گذاشتن اثری از خود، قاتل  در کمتر از یک روز دستگیر وتحویل مقامات قضائی گردید.

این مقام انتظامی استان اعلام داشت : قاتل که در بازجوییها خود را متاهل معرفی کرده بود به لحاظ نکات فنی پلیس پیگیر یافتن همسر وی بود که دربازجوئی ها ، قاتل سعی در گمراه کردن پلیس بر می‌آمد و در ادامه اعلام داشت که قبل ترها همسر خود را طلاق داده است که در ادامه بازجوئیهای فنی کاراگاهان پلیس به قتل همسر سابق خود در استان البرز اعتراف کرد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اعلام داشت:  همانطوری که از قبل هم از طریق رسانه ها اعلام شده بود هیچ قتل کشف نشده ای در استان وجود ندارد و استان آذربایجان شرقی جزو استان های امن کشور و در رتبه برتر قرار دارد.