اکران «پایان رویاها» از یازدهم آذر در کانون پرورش فکری آذربایجان شرقی
اکران «پایان رویاها» از یازدهم آذر در کانون پرورش فکری آذربایجان شرقی

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی از اکران فیلم «پایان رویاها» از یازدهم آذر ماه سال جاری در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خبر داد.

عصر: مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی از اکران فیلم «پایان رویاها» از یازدهم آذر ماه سال جاری در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی، هادی یوسف زاده با اعلام این خبر گفت: «پایان رویاها»؛ آخرین اثر محمدعلی طالبی کارگردان شاخص سینمای کودک می باشد و در فصل جدید فعالیت دوباره‌ سینماهای کانون در سراسر کشور اکران می شود.
وی ادامه داد: سالن نمایش کانون پرورش فکری استان آماده‌ پذیرش گروه‌های دانش‌آموزی، اعضای کانون و خانواده‌ها برای اکران در دو نوبت صبح و بعد از ظهر می باشد.
یوسف زاده در خصوص محتوای فیلم گفت: داستان فیلم شامل داستان پسر بچه‌ای هست که به همراه خانواده خود در یکی از روستاهای شمالی کشور زندگی می‌کند. با آمدن اسبی به این خانه، پسرک علاقه شدیدی به اسب پیدا می‌کند، اما به واسطه اشتباهی که از او سر می‌زند دچار مشکلاتی می‌شود. او مشکل را ابتدا از خانواده خود مخفی می‌کند بنابراین مشکلات و دردسرهای او بیشتر می‌شود.
وی با بیان اینکه نویسنده و کارگردان این اثر محمدعلی طالبی است، افزود: «پایان رویاها» پیش‌تر در جشنواره فیلم فجر، سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان و سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان شیکاگو به نمایش در آمده است و به فهرست پایانی بهترین فیلم‌های آسیاپاسفیک ۲۰۱۷ راه یافته است.
گفتنی است این اثر امسال موفق به دریافت دیپلم افتخار سیفژ و جایزه‌ «عشقی بزرگ برای جهانیان» در جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان نیز شده است.