تقابل نمایندگان آذربایجان با صدرنشینان /شهرداری تبریز از پس ستارگان بانک سرمایه هم برمی آید؟
تقابل نمایندگان آذربایجان با صدرنشینان /شهرداری تبریز از پس ستارگان بانک سرمایه هم برمی آید؟

نمایندگان والیبال آذربایجان در هفته دهم از لیگ برتر والیبال مردان کشور، یادواره شهید حججی به مصاف حریفان خود خواهند رفت

عصر: نمایندگان والیبال آذربایجان در هفته دهم از لیگ برتر والیبال مردان کشور، یادواره شهید حججی به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

در مهمترین مسابقه این هفته از لیگ برتر والیبال، تیم بانک سرمایه که با ۹ پیروزی و ۲۷ امتیاز در صدر جدول این رقابت ها قرار دارد، میزبان شهرداری تبریز است که با ۹ برد و ۲۳ امتیاز در رتبه دوم جدول قرار دارد. دو تیم سرمایه و تبریز تنها تیم های بدون باخت لیگ برتر هستند که امکان کسب عنوان قهرمانی نیم فصل لیگ برتر را هم دارند. به همین دلیل فاتح این مسابقه به عنوان قهرمانی نیم فصل لیگ برتر والیبال بسیار نزدیک می شود و این موضوع حساسیت این مسابقه را دو چندان کرده است، شاگردان مصطفی کارخانه سرمربی تیم بانک سرمایه که مدافع عنوان قهرمانی این رقابت ها هستند نیز امید بیشتری به برد در این مسابقه با استفاده از امتیاز میزبانی دارند، اما تبریزی ها تجربه بسیاری خوبی برای مبارزه با حریفان قدرتمند در میادین سخت در پرونده کاری خود ثبت کردند.

دیگر نماینده آذربایجان، تیم شهرداری ارومیه که امسال از روزهای خوب خود به دور است، میزبان پیکان تهران در سالن غدیر ارومیه خواهد بود. پیکان با شش برد و ۱۸ امتیاز و رتبه سوم جدول به مصاف نماینده ارومیه می رود. شهرداری ارومیه نیز با سه برد و ۱۱ امتیاز در جایگاه هشتم قرار دارد و برای اینکه جایگاه خود را در جدول بهبود بخشد، حداقل باید فاتح مسابقات خانگی باشد