توقف تراکتور یحیی در مزرعه برزیلی‌ها/ کرار، کمالوند را از شکست خانگی نجات داد
توقف تراکتور یحیی در مزرعه برزیلی‌ها/ کرار، کمالوند را از شکست خانگی نجات داد

در چارچوب هفته چهاردهم از لیگ برتر فوتبال کشور دو تیم ریشه‌دار صنعت نفت و تراکتورسازی در ورزشگاه تختی آبادان با قضاوت حمید حاج‌ملک به مصاف هم رفتند.

به گزارش عصرتبریز، در چارچوب هفته چهاردهم از لیگ برتر فوتبال کشور دو تیم ریشه‌دار صنعت نفت و تراکتورسازی در ورزشگاه تختی آبادان با قضاوت حمید حاج‌ملک به مصاف هم رفتند.

نکته جالب توجه در این دیدار، اولین تقابل فراز کمالوند با تراکتورسازی از روی نیمکت یک تیم غیر تبریزی بود. کمالوند پیش از این با تیم های شهرداری تبریز و گسترش فولاد در مقابل تیمی که خود در سال ۸۸ به لیگ برتر آورده؛ قرار گرفته بود.

همچنین حضور ۴ بازیکن سابق تراکتورسازی در صف یاران کمالوند، این دیدار را به تقابل تراکتوری های سابق با تراکتور جوان امروزی تبدیل کرده بود. مرتضی اسدی، آگوستو سزار، مسعود ابراهیم زاده و جاسم کرار بازیکنانی‌اند که سابقه پوشیدن پیراهن قرمز تراکتورسازی را در کارنامه خود دارند.

بازی را تیم نفت بهتر از حریف آغاز کرد و حملاتی هم روی دروازه تراکتور ایجاد کرد اما این حملات زهر چندانی نداشتند تا نیمه اول با نتیجه مساوی بدون گل به پایان برسد. یحیی گل‌محمدی که از ابتدا توپ و میدان را در اختیار حریف قرار داده و چشم به ضدحمله ها دوخته بود در دقیقه ۶۶ با شوت سرکش فرزاد حاتمی در شلوغی محوطه جریمه به گل اول دست یافت و دقیقه ۸۲ جاسم کرار بهترین گلزن این فصل صنعت نفت، از روی نقطه پنالتی دروازه فرزین گروسیان را گشود.

با این تساوی و پایان بازی های هفته چهاردهم، تراکتورسازی در رتبه یازدهم و صنعت نفت در رتبه هفتم جدول رده بندی لیگ برتر قرار گرفتند.

انتهای پیام/