آخرین مسابقه نمایندگان والیبال آذربایجان در نیم فصل اول لیگ برتر/ شهرداری تبریز به مصاف هم نام ورامینی می رود
آخرین مسابقه نمایندگان والیبال آذربایجان در نیم فصل اول لیگ برتر/ شهرداری تبریز به مصاف هم نام ورامینی می رود

والیبالیست های تبریز و ارومیه در چارچوب هفته یازدهم و پایانی دور مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران، در شهرهای تبریز و تهران مقابل حریفان قرار می گیرند.

به گزارش عصر تبریز، والیبالیست های تبریز و ارومیه در چارچوب هفته یازدهم و پایانی دور مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران، جام شهید «محسن حججی» امروز (چهارشنبه) همزمان با ایام ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام صادق (ع) در شهرهای تبریز و تهران مقابل حریفان قرار می گیرند.

شهرداری تبریز – شهرداری ورامین

تیم شهرداری تبریز که با ۹ برد و ۲۳ امتیاز حضورش در رتبه دوم دور رفت مرحله مقدماتی مسجل شده است، این هفته در سالن شهید اقدمی تبریز میزبان همنام ورامینی خود است. تبریزی ها با حمایت هواداران به دنبال جشن کسب دهمین برد در این رقابت ها هستند، اما تیم شهرداری ورامین با هدایت فرهاد نفرزاده قابل پیش بینی نیست و مسابقه سختی در انتظار تبریزی هاست. شاگردان عادل بناکار که هفته گذشته با واگذاری سه ست به بانک سرمایه، تیم اول لیگ برتر و قهرمان نیم فصل، اولین شکست این فصل را متحمل شدند؛ انگیزه خاصی برای پیروزی در آخرین میدان دور رفت مرحله مقدماتی دارند. اما انگیزه به تنهایی برای برد یک تیم ملاک نیست و باید دید تفکرات سرمربیان این تیم ها چگونه نتیجه این مسابقه را رقم می زند. به گفته جاویدی فر، سرپرست تیم والیبال شهرداری تبریز تماشای این مسابقه مانند دیدار های گذشته برای هواداران و تماشاگران والیبال تبریز رایگان خواهد بود. این دیدار از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه از شبکه سهند بطور مستقیم پخش خواهد شد.

سایپا تهران – شهرداری ارومیه

تیم والیبال شهرداری ارومیه نیز در هفته پایانی دور رفت لیگ برتر، مهمان سایپا در خانه والیبال تهران است. این مسابقه از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه روز چهارشنبه شروع می شود و نارنجی پوشان سایپا که با ۶ برد و ۱۸ امتیاز در رتبه چهارم قرار دارند به دنبال کسب هفتمین پیروزی خود در این رقابت ها هستند تا دور مقدماتی را با نتیجه قابل قبول به پایان برسانند. شهرداری ارومیه نیز با سه برد و ۱۱ امتیاز از ۹ مسابقه در رتبه نهم جدول است و برد در این مسابقه می تواند شرایطش را در میانه جدول بهبود بخشد.