دبل تراکتور در تساوی یک بر یک/ تراکتورسازی مقابل میهمان خوزستانی متوقف شد
دبل تراکتور در تساوی یک بر یک/ تراکتورسازی مقابل میهمان خوزستانی متوقف شد

تراکتورسازی که برای صعود به نیمه بالای جدول و تک رقمی کردن رتبه در پایان نیم فصل اول، نیاز به پیروزی مقابل فولاد خوزستان داشت؛ در حضور هوارادارن خود با نتیجه یک بر یک مقابل این تیم متوقف شد.

به گزارش عصر تبریز، تراکتورسازی که برای صعود به نیمه بالای جدول و تک رقمی کردن رتبه در پایان نیم فصل اول، نیاز به پیروزی مقابل فولاد خوزستان داشت؛ در حضور هواداران خود با نتیجه یک بر یک مقابل این تیم متوقف شد.

پیش از این دیدار، شاگردان پورموسوی با کسب پنج پیروزی و چهار تساوی در ۹ بازی اخیرشان، در رده سوم جدول قرار داشتند و برای کسب سه امتیاز دیگر به تبریز سفر کرده‌ بودند تا در بهترین شرایط به تعطیلات نیم‌فصل بروند. در مقابل شاگردان گل محمدی در بازی هفته گذشته، صنعت نفت را در آبادان با تساوی یک بر یک متوقف کرده بودند.

برای تراکتورسازی در این دیدار فرزین گروسیان، محمدرضا مهدی‌زاده، محمد مسلمی‌پور، محمد ایرانپوریان، محمد نادری، علی طاهران، محمد نوری، شهرام گودرزی(۷۱- مهدی شریفی)، محمد ابراهیمی، محمدرضا آزادی و فرزاد حاتمی(۷۹- امیر اسدزاده) به میدان رفتند.

شاگردان گل‌محمدی که در آستانه پایان روزهای سخت محرومیت قرار دارند از ابتدا، بازی را هجومی شروع کردند و با پاس‌ها و حرکات سرعتی به دنبال پیروزی در این بازی خانگی بودند؛ اما با سدی بنام حامد لک که سابقه ی حضور در تراکتور را نیز در کارنامه دارد، روبرو شدند. بازیکنان فولاد نیز در نیمه اول توپ را در میانه زمین به گردش درآوردند؛ اما مثل تراکتوری‌ها نتوانستند گلزنی کنند تا دو تیم بدون گل به رختکن بروند.

دقیقه ۶۶ صابر حردانی با شوتی سرکش از پشت محوطه جریمه اولین گل فولاد را به ثمر رساند. تراکتوری ها که در صدد جبران بودند در دقیقه ۷۴ روی ارسال ابراهیمی و ضربه محمدرضا مهدی زاده به گل اول دست یافتند و بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

نکته جالب توجه این دیدار خداحافظی مهدی شریفی با هواداران تراکتور، پیش از شروع بازی بود. هواداران، مهدی شریفی را با شعار «مهدی امپراتور» به مقصد اصفهان بدرقه کردند. شریفی در آخرین حضورش در این تیم با هم‌بازیان دو فصل اخیرش عکس یادگاری گرفت.