همایش استانی روز قشر بسیج حقوقدانان در تبریز با حضور حقوقدانان، فارغ‌التحصیلان رشته حقوق، قضات و وکلای عضو کانون بسیج حقوقدانان آذربایجان شرقی، همزمان با هفته وحدت و ولادت پیامبر اعظم(ص) روز گذشته در محل سالن مجتمع فرهنگی صدرا برگزار شد.

مسوول بسیج حقوقدانان آذربایجان شرقی در همایش احساس مسوولیت، مطالبه گری و برقراری عدالت را مهمترین وظایف حقوقدانان متعهد و بسیجی برشمرد و گفت: بسیج حقوقدانان یکی از اقشاری است که در سال ۸۹ با هدف توسعه و تعمیق فرهنگ بسیجی در بین حقوقدانان، تربیت و تقویت حقوقدانان متخصص و متعهد در تراز انقلاب تشکیل شد و آثار و برکت ایجاد و فعالیت بسیج حقوقدانان در مجامع ملی و بین المللی خود را نشان داده است.

صمد عزیزی گفت: جنگ نوین حقوقی علیه نظام اسلامی توسط جبهه استکبار جهانی شروع شده و جنگ نرم امروز به جنگ در عرصه حقوقی کشیده شده است و دشمن از ابزار حقوقی برای فشار به ایران استفاده می کند.

مسوول بسیج حقوقدانان آذربایجان شرقی در ادامه افزود: مسائل حقوقی یکی از مهمترین منافذ حضور دشمن است چرا که دشمن با ایجاد نارضایتی و بدبینی ناشی از بی عدالتی سعی در جهت دهی افکار عمومی دارند. در این راستا بسیج حقوقدانان در کنار قوه قضائیه برای تحقق عدالت تمام تلاش و سعی خود را انجام می دهد.

گفتنی است در پایان این همایش از خانواده شهید اسماعیل بدر حداد و تعدادی از فعالان و همکاران بسیج حقوقدانان تقدیر به عمل آمد.