جنگ نوین حقوقی علیه نظام اسلامی توسط جبهه استکبار جهانی شروع شده است
جنگ نوین حقوقی علیه نظام اسلامی توسط جبهه استکبار جهانی شروع شده است

همایش استانی روز قشر بسیج حقوقدانان در تبریز با حضور حقوقدانان، فارغ‌التحصیلان رشته حقوق، قضات و وکلای عضو کانون بسیج حقوقدانان آذربایجان شرقی، همزمان با هفته وحدت و ولادت پیامبر اعظم(ص) روز گذشته در محل سالن مجتمع فرهنگی صدرا برگزار شد.

مسوول بسیج حقوقدانان آذربایجان شرقی در همایش احساس مسوولیت، مطالبه گری و برقراری عدالت را مهمترین وظایف حقوقدانان متعهد و بسیجی برشمرد و گفت: بسیج حقوقدانان یکی از اقشاری است که در سال ۸۹ با هدف توسعه و تعمیق فرهنگ بسیجی در بین حقوقدانان، تربیت و تقویت حقوقدانان متخصص و متعهد در تراز انقلاب تشکیل شد و آثار و برکت ایجاد و فعالیت بسیج حقوقدانان در مجامع ملی و بین المللی خود را نشان داده است.

صمد عزیزی گفت: جنگ نوین حقوقی علیه نظام اسلامی توسط جبهه استکبار جهانی شروع شده و جنگ نرم امروز به جنگ در عرصه حقوقی کشیده شده است و دشمن از ابزار حقوقی برای فشار به ایران استفاده می کند.

مسوول بسیج حقوقدانان آذربایجان شرقی در ادامه افزود: مسائل حقوقی یکی از مهمترین منافذ حضور دشمن است چرا که دشمن با ایجاد نارضایتی و بدبینی ناشی از بی عدالتی سعی در جهت دهی افکار عمومی دارند. در این راستا بسیج حقوقدانان در کنار قوه قضائیه برای تحقق عدالت تمام تلاش و سعی خود را انجام می دهد.

گفتنی است در پایان این همایش از خانواده شهید اسماعیل بدر حداد و تعدادی از فعالان و همکاران بسیج حقوقدانان تقدیر به عمل آمد.