ستاره های ذوب آهن در راه تبریز
ستاره های ذوب آهن در راه تبریز

دانیال اسماعیلی‌فر و مهدی مهدی‌پور، دو بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن، تصمیم خود را مبنی بر خروج از تیم ذوب‌آهن و اعزام به خدمت سربازی را اعلام کردند.

به گزارش عصر تبریز، دانیال اسماعیلی‌فر و مهدی مهدی‌پور، دو بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن پس از جلسه سه ساعته عصر دیروز (پنجشنبه) با مدیرعامل و معاونت فنی باشگاه، تصمیم خود را مبنی بر خروج از تیم ذوب‌آهن و اعزام به خدمت سربازی را اعلام کردند.

بنا بر شنیده ها اسماعیلی‌فر و مهدی‌پور قرار است برای انجام خدمت سربازی راهی تراکتورسازی شوند.

پیش از این منابع خبری در اصفهان اعلام کرده بودند، سه بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان یعنی اسماعیلی‌فر، مهدی‌پور و پهلوان با گرفتن دفترچه اعزام به خدمت خود، آماده ترک این باشگاه هستند.

شایعاتی، اختلاف اسماعیلی‌فر و مهدی پور با کادر فنی ذوب آهن را دلیل جدایی این دو بازیکن اعلام کرده بودند که اسماعیلی‌فر با تکذیب هرگونه اختلاف در مصاحبه ای اعلام کرده است:

امیر قلعه نویی مربی و انسان بزرگی است، من و مهدی پور ترجیح دادیم زود به سربازی برویم و زود هم به ذوب آهن برگردیم و آقای قلعه نویی نقشی در تصمیم ما ندارند.

قلعه نوعی نیز در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پرسپولیس با اشاره به تلاش برخی از تیم‌ها برای جذب بازیکنان ذوب‌آهن گفته بود:

متاسفانه دو، سه ماه است که فهمیدیم با سه بازیکن ما صحبت شده و آنها تمرکز لازم را نداشتند. نمی‌گویم کم کاری شده چون بازیکنان ما با شخصیت هستند. این اتفاق باعث شده تمرکز لازم را نداشته باشند. فوتبال تمام می‌شود اما این رفتارها درست نیست. بعد از بازی با فولاد با بازیکنانم صحبت کردم که موضوع را گفتند.

ناگفته نماند حضور هیچ یک از این سه نفر در تراکتورسازی قطعی نیست و به تایید مسوولان تراکتورسازی نرسیده است و منوط به نظر یحیی گل‌محمدی، سرمربی سرخپوشان تبریزی است.

سینا عشوری و هادی محمدی بازیکنان حال حاضر تراکتورسازی با همین شرایط برای گذراندن دوران سربازی از تیم ذوب آهن به تراکتور ملحق شده بودند. قاسم حدادی‌فر نیز در فصول گذشته، سابقه انتقال از ذوب آهن به تراکتور بعنوان سرباز را در کارنامه خود دارد.