تیم والیبال شهرداری تبریز در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال کشور در یک بازی خانگی مقابل سایپا تن به شکست داد.

به گزارش عصر تبریز، تیم والیبال شهرداری تبریز که با ۱۰ برد و ۲۵ امتیاز پیش از این دیدار رتبه دوم جدول را در اختیار داشت در سالن شهید اقدمی تبریز میزبان نارنجی پوشان سایپا بود. نماینده تبریز برای حفظ رتبه دوم خود باید پیروز از این مسابقه خارج می‌شد در آن سوی میدان سایپا نیز با هشت برد و ۲۴ امتیاز در رتبه چهارم جدول جا خوش کرده بود.

شاگردان عادل بناکار، سرمربی شهرداری تبریز در این بازی خانگی سه بر یک مغلوب نارنجی پوشان سایپا شدند تا سومین شکست خود در این رقابت ها را تجربه کنند.

شهرداری تبریز در ست سوم ۲۵ بر ۱۸ بر میهمان خود پیروز شد اما در ست های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۰ بر ۲۵، ۲۱ بر ۲۵ و ۲۲ بر ۲۵ ست را به حریف واگذار کرد.

این دیدار ۸۰ دقیقه به طول انجامید و دو هزار تماشاگر داشت. لازم بذکر است امیر حسینی بازیکن شماره ۳ شهرداری تبریز و امیر غفور بازیکن شماره ۱۰ سایپا کارت زرد از داور نخست دریافت کردند.

مصطفی شریفات، امیر حسینی، حسام بخششی، حمزه زرینی، میکائیل تاجر و سید علی سجادی بازیکنان شروع کننده شهرداری تبریز در این مسابقه بودند. سایپا نیز این مسابقه را با ترکیب مهرداد بابایی، رحمان تقی زاده، مجتبی قلی زاده، ایوان استانف، امیر غفور و بهنام حاجی پور شروع کرد.

گفتنی‌ست شهرداری با این باخت خانگی رتبه دوم جدول رده‌بندی را از دست داد و با همان ۲۵ امتیاز در رده سوم جدول قرار گرفت.

 

انتهای پیام/