من را از هواداران تراکتورسازى بدانید/ اگر فضاى ورزشگاه سالم و اخلاقى و به دور از شعارهاى نامناسب باشد قطعا در ورزشگاه حاضر مى شوم
من را از هواداران تراکتورسازى بدانید/ اگر فضاى ورزشگاه سالم و اخلاقى و به دور از شعارهاى نامناسب باشد قطعا در ورزشگاه حاضر مى شوم

آل‎هاشم گفت: خود من را نیز از هواداران تراکتورسازى بدانید و در همین جا مى گویم اگر فضاى ورزشگاه سالم و اخلاقى و به دور از شعارهاى نامناسب باشد قطعا در ورزشگاه حاضر مى شوم و مسابقات تراکتورسازى را در کنار شما مى بینم.

به گزارش عصرتبریز، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: خود من را نیز از هواداران تراکتورسازى بدانید و در همین جا مى گویم اگر فضاى ورزشگاه سالم و اخلاقى و به دور از شعارهاى نامناسب باشد قطعا در ورزشگاه حاضر مى شوم و مسابقات تراکتورسازى را در کنار شما مى بینم.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم  در نشست صمیمى اعضاى باشگاه تراکتورسازى با اشاره به اهمیت ورزش در تعالیم اسلامى همچنین توجهات ویژه مقام معظم رهبرى نسبت به این موضوع اظهار داشت: لازم است هواداران پرشور تراکتورسازى همانطور که نسبت به تیم محبوب شهر خودشان علاقه و تعصب دارند با حفظ حرمت و احترام متقابل از شعارهاى مناسبى در ورزشگاه ها استفاده کنند تا فضاى فرهنگى خوبى ایجاد شود و فرهنگ اصیل آذربایجان را نشان دهند.

وی افزود: خود من را نیز از هواداران تراکتورسازى بدانید و در همین جا مى گویم اگر فضاى ورزشگاه سالم و اخلاقى و به دور از شعارهاى نامناسب باشد قطعا در ورزشگاه حاضر مى شوم و مسابقات تراکتورسازى را در کنار شما مى بینم.

امام جمعه تبریز تصریح کرد: در روزهاى پیروزى و موفقیت مغرور نشوید و در روز شکست صبور باشید و از توهین پرهیز کنید که مناسب فرهنگ دینى ما نیست، حتى اگر به شما توهین کردند در پاسخشان فحاشى و توهین نکنید.

وی تصریح کرد: نباید در میدان ورزش دشمنى و کینه ایجاد شود که قطعا اتفاق بسیار بدى است.

انتهای پیام/