شکست نمایندگان آذربایجان در هفته هجدهم لیگ برتر والیبال
شکست نمایندگان آذربایجان در هفته هجدهم لیگ برتر والیبال

تیم های والیبال شهرداری تبریز و ارومیه در هفته هجدهم لیگ برتر والیبال، مغلوب حریفان شدند.

به گزارش عصر تبریز، هفته هجدهم لیگ برتر والیبال با برگزاری سه دیدار پی گیری شد. در یکی از مهمترین بازی ها که از ساعت ۱۵:۳۰ در سالن آیت الله خاتمی و در حضور ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم‌ملی والیبال ایران برگزار شد تیم خاتم اردکان موفق شد برابر شهرداری تبریز رده دومی دست به کار بزرگی بزند و با نتیجه سه بر صفر به پیروزی دست یابد.

شاگردان عباسعلی میرحسینی، سرمربی تیم خاتم که با توجه به باخت هفته گذشته برابر کاله برای صعود به مرحله پلی آف نیاز به برد در این دیدار خانگی داشتند توانستند با انگیزه ای که از حضور کولاکوویچ گرفته بودند سه ست بازی را با امتیاز های ۲۵-۲۱، ۲۹-۲۶ و ۲۵-۲۳ به سود خود تمام کنند و با کسب نهمین بردشان بیست امتیازی شوند و با تثبیت جایگاهشان در رده هفتم به حضور در پلی آف نزدیک تر شدند.

در سوی مقابل بازیکنان شهرداری تبریز با توجه به قطعی شدن صعودشان‌ به پلی آف از روز های اوج به دور بودند و هرچند در هر سه ست بسیار نزدیک پیش رفتند اما جنگندگی حریف اجازه پیروزی در ست ها را به آن ها نداد. تبریزی ها با سی و هفت امتیاز از چهارده برد همچنان در رده دوم باقی ماندند.

 

 

در پرتماشاگرترین دیدار هفته هجدهم لیگ برتر والیبال که سه هزار تماشاگر داشت و به مدت ۱۳۴ دقیقه طول کشید، تیم های شهرداری ارومیه و کاله مازندران در سالن غدیر ارومیه به مصاف یکدیگر رفتند.

شهرداری ارومیه در ست های سوم و چهارم این مسابقه ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۱ به پیروزی رسید اما در ست های اول، دوم و پنجم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۲۲ و ۱۵ بر ۱۳ مغلوب میهمان خود شد تا تنها یک امتیاز از این دیدار خانگی کسب کند.

تیم والیبال شهرداری ارومیه در آخرین رده بندی دور برگشت بازی ها با ۱۸ امتیاز در رده دهم قرار دارد.

 

انتهای پیام/