بانک سرمایه در تبریز زمین‌گیر شد/ پیکان در خانه مغلوب شهرداری ارومیه شد
بانک سرمایه در تبریز زمین‌گیر شد/ پیکان در خانه مغلوب شهرداری ارومیه شد

تیم والیبال شهرداری تبریز در مصافی خانگی موفق به شکست ۳ بر یک بانک سرمایه شد؛ شهرداری ارومیه نیز در جدالی نفسگیر و تماشایی ۳ بر ۲ پیکان تهران را شکست داد.

به گزارش عصر تبریز، در چارچوب هفته بیست‌ویکم از لیگ برتر والیبال مردان کشور تیم های شهرداری تبریز و بانک سرمایه در سال شهید اقدمی تبریز به مصاف یکدیگر رفتند که میزبان تبریزی دست به کار بزرگی زد و سه بر یک بانک سرمایه، صدرنشین لیگ را با حمایت هوارداران پرتعداد خود شکست داد.
شاگردان مصطفی کارخانه سرمربی بانک سرمایه در ست سوم این مسابقه ۲۵ بر ۱۹ به پیروزی رسیدند اما در ست های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳، ۲۶ بر ۲۴ و ۲۵ بر ۲۲ مغلوب میزبان خود شدند تا سومین ناکامی فصل را تجربه کرده باشند.
شهرداری تبریز به رغم کسب این پیروزی، با ۱۶ برد و ۴۴ امتیاز در رتبه سوم جدول باقی ماند. داود نافعی و قادر صادقی داوران اول و دوم این مسابقه ۱۲۲ دقیقه بودند.
همچنین محمد حسن خوشدل و احمد بندری به عنوان ناظران سازمان لیگ وکمیته داوران بر این دیدار که دو هزار تماشاگر پرشور داشت، نظارت داشتند.
این مسابقه دو کارت زرد و قرمز داشت که حامد فرضی زاده بازیکن شماره ۱۴ و علیرضا مباشری بازیکن شماره ۱۰ بانک سرمایه آنها را دریافت کردند.
عادل بناکار سرمربی تیم شهرداری تبریز در ابتدای این مسابقه از ترکیب امیر حسینی، آرش کشاورزی، حسام بخششی، میکائیل تاجر، حمزه زرینی و مصطفی شریفات استفاده کرد.
در تیم بانک سرمایه نیز قاسم کارخانه، علی شفیعی، حمید حمودی، علیرضا مباشری، توحید صمدی و حامد فرضی زاده بازیکنان شروع کننده در این مسابقه بودند.

در آخرین دیدار هفته بیست‌و‌یکم لیگ برتر در خانه والیبال تهران، تیم شهرداری ارومیه میهمان پیکان تهران بود و موفق شد با نتیجه سه بر دو میزبان خود را شکست دهد.
شهرداری ارومیه در ست های اول و سوم ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۱۹ مغلوب پیکان شد اما در ست های دوم، چهارم و پنجم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۰، ۳۰ بر ۲۸ و ۱۵ بر ۱۲ به پیروزی رسید تا دو امتیاز به دست آورد.
به رغم اینکه شهرداری ارومیه با شکست پیکان ششمین پیروزی خود را جشن گرفت اما با توجه به دیگر نتایج این هفته، امیدش را برای صعود به مرحله پلی آف از دست داد و هفته آینده در آخرین دیدار خود در این فصل از رقابت ها به میدان می رود.
جدال دو تیم پیکان تهران و شهرداری ارومیه ۱۳۴ دقیقه طول کشید و ۱۵۰ تماشاگر داشت.
سعید مصطفی وند، سعید معروف، پوریا فیاضی، محمد فلاح، پوریا یلی و فرهاد نظری افشار بازیکنان شروع کننده تیم پیکان در این مسابقه بودند.
شهرداری ارومیه نیز با ترکیب امیر بزرگی، حامد رضایی، امین علوی، بهرام فرید، معین رحیمی و وحید سیدعباسی به میدان رفت.
محمدرضا درفش کاویان، وحید پورکاشیان و سعید درخشنده به ترتیب داور اول، داور دوم و ناظر این مسابقه بودند.