تبریزی ها پیروز جدال نفسگیر آمل/ شهرداری تبریز چهارمین تیم مرحله نیمه نهایی شد
تبریزی ها پیروز جدال نفسگیر آمل/ شهرداری تبریز چهارمین تیم مرحله نیمه نهایی شد

تیم والیبال شهرداری تبریز در آمل موفق به شکست ۳ بر ۲ کاله مازندران شد و به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر ۹۶ صعود کرد.

به گزارش عصر تبریز، تیم شهرداری تبریز در یکصد و چهلمین مسابقه لیگ برتر سال جاری میهمان کاله مازندران بود و سه بر دو میزبان خود را شکست داد تا با حذف یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر راهی مرحله نیمه نهایی شود.
شاگردان بهروز عطایی سرمربی تیم کاله مازندران در ست های سوم و چهارم با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۰ مقابل میهمان خود به پیروزی رسیدند اما در ست های اول، دوم و پنجم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۱ و ۱۵ بر ۱۳ مغلوب شهرداری تبریز شدند.
شاگردان عادل بناکار سرمربی شهرداری تبریز که در دیدار دور رفت مرحله نخست پلی آف نیز کاله مازندران را در سالن شهید اقدمی تبریز سه بر یک شکست داده بودند، با کسب دومین برد خود به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال سال ۹۶ راه یافتند تا حریف خاتم اردکان شگفتی ساز مرحله نخست پلی آف شوند.
حمید راهجردیان و احمد سرمست داوران اول و دوم این مسابقه بودند. احمد بندری و اسماعیل صباغ نیز به عنوان ناظران سازمان لیگ و کمیته داروان، نظارت بر این مسابقه را بر عهده داشتند.
این مسابقه دو ساعت و ۴۰ دقیقه طول کشید، دو هزار تماشاگر داشت و حمزه زرینی بازیکن شماره هفت شهرداری تبریز از داور نخست مسابقه کارت زرد دریافت کرد.
ولی علیپور، شاهین مظلوم، میثم صالحی، امیرحسین اسفندیار، جواد کریمی و رضا صفایی ترکیب تیم کاله در آخرین دیدار این تیم در لیگ برتر سال ۹۶ بود. شهرداری تبریز نیز این مسابقه را با ترکیب مصطفی شریفات، امیر حسینی، حسام بخششی، حمزه زرینی، میکائیل تاجر و آرش کشاورزی شروع کرد.