شناخت خوبی از الغرافه داریم/ تیم جوان ما می تواند کارهای سخت را آسان کند
شناخت خوبی از الغرافه داریم/ تیم جوان ما می تواند کارهای سخت را آسان کند

کاپیتان تراکتورسازی گفت: با تمام وجود درمقابل الغرافه بازی خواهیم کرد، تمام اعضای تیم نیز یک‌دل هستند و تیم جوان ما می تواند کارهای سخت را آسان کند.

به گزارش گروه ورزشی عصر تبریز، مهدی کیانی در گفت‌وگو با خبرنگاران در دوحه، بازی پیش‌رو با الغرافه را بازی سختی خواند و گفت: با توجه به اینکه بازی قبلی را باخته‌ایم، سعی کادر فنی بر این بوده نتیجه بازی قبل را فراموش کنیم تا تمرکز تنها بر روی این مسابقه باشد.

کاپیتان تراکتورسازی با اشاره به عزم جدی تیم برای پیروزی ادامه داد: با تمام وجود درمقابل الغرافه بازی خواهیم کرد، تمام اعضای تیم نیز یک‌دل هستند و تیم جوان ما می تواند کارهای سخت را آسان کند.

وی افزود: امروز بازی سختی خواهیم داشت اما با توجه به آنالیز کادر فنی، شناخت خوبی از این تیم داریم. بازیکنان نیز تمرکز خوبی دارند و ان شا الله بازی خوبی انجام خواهیم داد تا شرمنده هواداران نشویم.

این بازیکن باسابقه تراکتورسازی با اشاره به حضور اشنایدر هلندی در خط میانی الغرافه افزود: اشنایدر بازیکن بزرگی است و بازی در مقابل او نیز افتخاری بزرگ؛ ولی ما با تمام وجودمان کار خواهیم کرد تا سربلند به تبریز بازگردیم.