اشتباهات سریالی مدافعان تراکتورسازی برابر طارمی/ بدشانسی شاگردان ساغلام در خط حمله
اشتباهات سریالی مدافعان تراکتورسازی برابر طارمی/ بدشانسی شاگردان ساغلام در خط حمله

تیم تراکتورسازی تبریز با وجود با بهتر برابر تیم الغرافه قطر مغلوب میزبان خود شد.

به گزارش عصر تبریز و به نقل از فارس، در دور دوم لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا تیم الغرافه قطر در دوحه میزبان تیم تراکتورسازی تبریز بود.

تیم الغرافه بازی را خوب آغاز کرده و در همان دقایق نخست ۲ فرصت گلزنی داشت. تداوم حملات تیم الغرافه منجر به گل اول میزبان شد. در دقیقه ۱۱ مهدی طارمی از اشتباه سیمه مدافع تیم تراکتورسازی استفاده کرده و با ضربه سر گل اول تیم الغرافه را به ثمر رساند.

در دقیقه ۲۲ توپ ربایی طارمی از سیمه و حرکت به سمت دروازه با تکمیل اشتباه مدافع خارجی تراکتورسازی همراه شد تا گل به خودی سیمه برای تیم الغرافه شکل گرفت.

بعد از این ۲ گل تیم تراکتورسازی توپ و میدان را در دست گرفته و در دقیقهه ۳۰ محمد ابراهیمی توپ را وارد دروازه تیم الغرافه کرد که داور مسابقه این گل را به دلیل آفساید مردود اعلام کرد.

در دقیقع ۴۰ خطای مدافع تیم میزبان روی محمد نادری از سوی داور خطای پنالتی شد که این ضربه مهدی مهدی‌پور زده و یوسف حسن علی دروازه‌بان تیم الغرافه این ضربه را مهار کرد.

نیمه دوم تیم تراکتورسازی برای جبران گل‌های خورده فشار حملاتش را روی دروازه حریف افزوده و بارهای تا مرز گشودن دروازه تیم الغرافه پیش رفت، اما درخشش دروازه‌بان و مدافعان تیم الغرافه و بدشانسی شاگردان ساغلام در نهایت گلی را برای تراکتورسازی به همراه نداشت.

محمدرضا آزادی، شربتی و کریچ می‌توانستند در این بازی برای تراکتورسازی گلزنی کنند که در نهایت در نواختن ضربات آخر ناموفق بودند.

در نیمه دوم تیم الغرافه توسط طارمی یک ضربه پنالتی به دست آورد که خود طارمی این ضربه را نواخت که آلیمدا این ضربه را مهار کرد.

در وقت های تلف شده بازی اشتباهات سریالی دروازه‌بان و مدافعان تراکتورسازی گل سوم تیم الغرفه را به همراه داشت که زننده این گل باز هم طارمی بود.

تیم تراکتورسازی در حالی با ۳ گل مغلوب شد که مستحق این شکست سنگین نبوده و می‌توانست با نتیجه بهتری زمین مسابقه را ترک کند.

تیم تراکتورسازی تبریز در بازی اول خود هم با یک گل مغلوب تیم الاهلی عربستان شده بود.

سرخ‌پوشان تبریزی در بازی سوم این مسابقات در امارات به مصاف تیم الجزیره امارات می‌رود.