دوپینگ دو بازیکن خاتم اردکان محرز شده است
دوپینگ دو بازیکن خاتم اردکان محرز شده است

ادعای نتیجه مثبت دوپینگ دو بازیکن تیم والیبال خاتم اردکان که به یکی از مباحث مهم لیگ برتر باشگاه های کشور تبدیل شده، بازتاب های مختلفی را در میان جامعه ورزشی در پی داشته است.

به گزارش گروه ورزشی عصر تبریز، سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز که در مرحله نیمه نهائی لیگ برتر هفته گذشته مغلوب خاتم اردکان شد روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: طبق اطلاعات ما دوپینگ دو بازیکن تیم حریف محرز شده است.
عادل بناکار اظهار کرد: این مهم در برنامه ۵+۱ نیز که از صداوسیمای سراسری پخش می شد، مورد تائید قرار گرفت.
وی افزود: در صورت قطعی شدن این دوپینگ و تائید آن از سوی فدراسیون والیبال، یا باید تیم خاتم اردکان از لیگ کنار گذاشته شود و یا اینکه نتایج این تیم در لیگ برتر به نفع حریفان ثبت شود.
بناکار با بیان اینکه شهرداری تبریز هیچ اعتنائی به این اخبار ندارد، ادامه داد: ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا در بازی برگشت نتیجه بازی رفت و شکست در تبریز را جبران کنیم.
به نقل از ایرنا، در همین ارتباط رئیس کمیته داوران فدراسیون والیبال نیز در تماس خبرنگار ایرنا، از انتشار خبر دوپینگ دو بازیکن تیم خاتم اردکان اظهار بی اطلاعی کرد.
ابراهیم فیروزی اظهار کرد: اگر چنین چیزی هم صحت داشته باشد، تاکنون به طور رسمی و مکتوب به فدراسیون چیزی منعکس نشده است.
تیم والیبال خاتم اردکان در بازی رفت مرحله نیمه نهائی لیگ برتر باشگاه های کشور چهارشنبه هفته گذشته با نتیجه ۳ بر ۰ بر شهرداری تبریز غلبه کرد.