کاهش اضافه‌کاری را از حقوق‌های میلیونی شهرداری آغاز کنند/ مخالف با کاهش اضافه‌کاری کارگران هستم
کاهش اضافه‌کاری را از حقوق‌های میلیونی شهرداری آغاز کنند/ مخالف با کاهش اضافه‌کاری کارگران هستم

عضو شورای شهر تبریز گفت: اگر افرادی تمایل به کاهش حقوق و اضافه کاری در شهرداری دارند ابتدا این طرح را از مدیران مجموعه شروع کنند که دارای حقوق‌های میلیونی هستند.

به گزارش عصر تبریز، علی آجودان‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در تبریز اظهار کرد: طرح  یا لایحه‌ای تحت عنوان کاهش میزان اضافه‌کاری کارکنان و کارگران شهرداری به دست شورا نرسیده و به عنوان عضو هیات رئیسه شورای شهر هر لایحه‌ای که از طرف شهرداری طرح می‌شود، ابتدا باید هیات رئیسه تائید کند سپس به دست کمیسیون‌های مربوطه برسد و چنین طرحی فعلاً به دستمان نرسیده است.

وی افزود: اگر طرحی با عنوان حذف اضافه‌کاری در شورا مطرح شود قطعاً با مخالفت روبه‌رو خواهد شد، به عنوان مدافع حقوق کارکنان مطمئناً با این طرح مخالفت خواهم کرد.

عضو شورای شهر تبریز خاطرنشان کرد: بهتر است ابتدا خود را جای افرادی بگذاریم که با کمترین حقوق و مزایا سعی دارند با اضافه‌کاری نقص حقوق را ترمیم کنند و زندگی روزمره خود را با آن حقوق بچرخانند.

وی افزود: اگر اضافه‌کاری یک زحمتکش کاهش یابد خسران زیادی به زندگی آن فرد وارد خواهد شد، پس کمی هم از این زاویه نگاه کنیم.

آجودان‌زاده اذعان داشت: اگر افرادی تمایل به کاهش حقوق و اضافه‌کاری در شهرداری دارند، ابتدا این طرح را از مدیران مجموعه شروع کنند که دارای حقوق‌های ۵ و یا ۶ میلیونی هستند.