محرومیت هواداران تراکتور معلق شد
محرومیت هواداران تراکتور معلق شد

طبق مذاکرات هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی، با مسئولان فوتبال کشور محرومیت هواداران تراکتورسازی در هفته پیش رو هم به حالت تعلیق در آمد.

به گزارش گروه ورزشی عصر تبریز، در حالی که طبق رای قبلی، تیم تراکتورسازی تبریز از داشتن تماشاگر در بازی روز دهم اسفند ماه مقابل تیم پیکان محروم بود که طبق مذاکرات هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی، با مسئولان فوتبال کشور این محرومیت در هفته پیش رو هم به حالت تعلیق در آمد.
آرش جابری، دبیر هیات فوتبال استان آذربایجان در مورد این خبر اظهار کرد: با مذاکراتی که با فدارسیون فوتبال و سازمان لیگ داشتیم، شرایط حساس تیم تراکتورسازی به عنوان یکی از نمایندگان فوتبال ایران در آسیا را تشریح کرده و از آنها درخواست کردیم که در بازی با پیکان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر شرایط را برای حضور هواداران تراکتورسازی فراهم کنند.
وی افزود: در عین حال یک سری هماهنگی ها هم برای برگزاری بازی در استان دیگر نیاز بود که در این فرصت شدنی نبود. به این ترتیب با همکاری و مساعدت سازمان لیگ قرار شد محرومیت هواداران تراکتورسازی در هفته بیست و پنجم هم به حالت تعلیق در بیاید.
به نقل از ایسنا  به این ترتیب در بازی روز پنجشنبه دهم اسفند ماه تیم تراکتورسازی می تواند هواداران خود را در ورزشگاه یادگار امام (ره) داشته باشد.

 

انتهای پیام/