در صورت باخت تراکتورسازی برابر الجزیره کار برای صعود سخت خواهد شد/ تیم تراکتورسازی از تهران هدایت می‌شود
در صورت باخت تراکتورسازی برابر الجزیره کار برای صعود سخت خواهد شد/ تیم تراکتورسازی از تهران هدایت می‌شود

مربی سابق تیم تراکتورسازی تبریز گفت: متاسفانه تیم تراکتورسازی دو بازی اول خود در شروع مسابقات آسیاسی را باخته و نتیجه ای که باید می گرفت را نتوانست بگیرد و از این رو امتیازهای با ارزشی را از دست داده‌است.

رسول خطیبی روز گذشته در چهارمین همایش تجلیل از فعالان اقتصادی اجتماعی ورزشی هنری استان آذربایجان‌شرقی در گفت‌وگو با خبرنگار عصر اظهار کرد: با این اوضاع حاکم در تیم فوتبال تراکتور باید آسیب شناسی از لحاظ مدیریتی در این تیم صورت گیرد زیرا به عقیده بنده مقداری ایراد در این بخش وجود دارد که قابل بحث است.

وی افزود: متاسفانه تیم تراکتورسازی دو بازی اول خود در شروع مسابقات آسیاسی را باخته و نتیجه ای که باید می گرفت را نتوانست بگیرد و از این رو امتیازهای با ارزشی را از دست داده‌است.

پیشکسوت فوتبال ایران با اشاره به اینکه تیم تراکتورسازی در بازی مقابل الجزیره یکی از بهترین بازیکنان خود را به علت دو کارته بودن در اختیار ندارد، افزود: بنده در جو ابوظبی بوده و بازی کرده‌ام و کاملاً به شرایط آنجا آگاهم و البته این تیم جزو یکی از پولدارترین تیم های آسیا است ولی امیدوارم تراکتورسازی با برد مقابل این تیم اماراتی سه امتیاز حیاتی و سرنوشت‌ساز این بازی را کسب کند.

وی ادامه داد: اگر خدایی ناکرده سه امتیاز بازی با الجزیره را از دست بدهیم کار تیم برای صعود سخت تر خواهد شد.

خطیبی با تاکید به لزوم تبادل قوی بین کادر فنی و بازیکنان تیم تراکتور سازی تبریز، ابراز کرد: با این راهکار امید است پیروز میدان شد و راه را برای صعود به مرحله بعدی را فراهم آوریم.

وی با ابراز تاسف از اینکه اطراف تیم محبوب تراکتورسازی را غیرفوتبالی ها گرفته‌اند که باعث لطمه خوردن تیم می شوند، تصریح کرد: همیشه این را گفته‌ام که تیم تراکتورسازی از تهران هدایت می‌شود و به طریقی تیم را کنترل از راه دور می کنند و تا موقعی که برنامه ریزی و تمام مواردی که یک تیم باید در شهر خود داشته باشد را تیم نداشته باشد نباید انتظار حل مشکلات را داشت.

مربی سابق تراکتورسازان ادامه داد: تا وقتی مدیران و تصمیم گیرنده‌ها از خود تبریز نباشند تراکتورسازی همچنان این وضعیت را خواهد داشت و امیدواریم روزی هیات مدیره و مدیرهای تراکتورسازی از خود تبریز باشند.

وی اذعان داشت: تا زمانی که تصمیم گیرنده های تیم محبوب تراکتور از خود تبریز و آذربایجان نباشد هیچ تعصبی هم وجود نخواهد داشت.

گفتنی‎ست در این همایش از رسول خطیبی بعنوان مربی برتر و ارزش آفرین استان آذربایجان‎شرقی تجلیل شد.

انتهای پیام/