جایگزین خیلی بهتر از من در تیم وجود دارد/ نقطه قوت تیم تراکتورسازی هواداران و حمایت های آنها است
جایگزین خیلی بهتر از من در تیم وجود دارد/ نقطه قوت تیم تراکتورسازی هواداران و حمایت های آنها است

مدافع کناری تیم تراکتورسازی گفت: در بازی مقابل الجزیره حضور ندارم ولی جایگزین خیلی بهتر از من در تیم وجود دارد که سر مربی از آنها استفاده خواهد کرد و اصلاً جای هیچ نگرانی نیست.

محمد ایرانپوریان روز گذشته در حاشیه چهارمین همایش تجلیل از فعالان اقتصادی اجتماعی ورزشی هنری استان آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با خبرنگار عصر تبریز اظهار کرد: تیم تراکتورسازی تیمی است که پتانسیل صعود از گروه خود در بازی های آسیایی را دارد.

وی افزود: در دو بازی قبلی بازی های آسیا همه شاهد این بودند که تراکتورسازی موقعیت های گل زیادی را خلق کرد ولی متاسفانه در هر دو بازی بدشانسی آورده و هر شوتی که زدیم به گل تبدیل نشد.

بازیکن تیم تراکتورسازی با اشاره به عدم حضورش در بازی پیش‌رو خاطرنشان کرد: در بازی مقابل الجزیره حضور ندارم ولی جایگزین خیلی بهتر از من در تیم وجود دارد که سر مربی از آنها استفاده خواهد کرد و اصلاً جای هیچ نگرانی نیست.

 

ایرانپوریان با تاکید به اینکه امیدواریم بازیکنان تیم تراکتورسازی در بازی با الجزیره یک بازی هوشمندانه و با کمترین اشتباه از خود به نمایش بگذارند، افزود: با این راهکار تیم برای صعود به مرحله دیگر امیدوارتر خواهد شد و البته امتیاز در این بازی هم اهمیت زیادی دارد.

وی با اشاره به اینکه سرمربی تراکتورسازی یکی از شخصیت های برجسته و بزرگ و دارای کارنامه درخشانی است، افزود: در این اندک روزهای حضور ساغلام در تیم اثرات مثبت روی تیم مشهود بود ولی یکسری شرایط سختی در سال های قبل روی تراکتور بود که متاسفانه هنوز هم تاثیر روی تیم می گذارد.

مدافع تیم تراکتورسازی تبریز اذعان داشت: با روند پیش گرفته در تراکتورسازی و وجود سرمربی بزرگی مانند ساغلام می توان به آینده و کسب نتایج بهتر امیدوار شد.

وی متذکر شد: حقیقتاً نقطه قوت تیم تراکتورسازی هواداران و حمایت های آنها است و حتی تیم به این امیدوار است تا با کسب نتیجه در مقابل تیم الجزیره بتواند در بازی های برگشت از پوئن مثبت به اسم هوادار استفاده کرده و نتایج عالی کسب کند.

گفتنی‎ست در این همایش از محمد ایران‌پوریان بعنوان بازیکن برتر فوتبال استان آذربایجان‎شرقی تجلیل شد.

انتهای پیام/