افق‌های روشن‌تری پیش روی شهرمان قرار دارد
افق‌های روشن‌تری پیش روی شهرمان قرار دارد

ایرج شهین باهر در پیامی، ضمن تبریک سال جدید، اظهار امیدواری کرد سال جدید، سالی توام با تلاش، برکت و تعالی در زندگی شهروندان باشد.

به گزارش عصرتبریز، ایرج شهین باهر در پیامی، ضمن تبریک سال جدید، اظهار امیدواری کرد سال جدید، سالی توام با تلاش، برکت و تعالی در زندگی شهروندان باشد.

در این پیام آمده است: سالی که گذشت، بخش دیگری از تحولات زندگی شهری را رقم زد؛ انتخابات پرشور اردیبهشت ۹۶ و به تبع آن، انتخاب اعضای شورای اسلامی شهر، نقطه عطف حرکت اجتماعی شهرمان در سال گذشته بود که نهایتاً به توفیق خدمتگزاری اینجانب در عرصه مدیریت شهری انجامید.

شهردار تبریز در ادامه متذکر شده است: اینک در آستانه بهار طبیعت و نو شدن روز و روزگار، خدا را شکر می‌گویم تلاش مجموعه‌ مدیریت شهری، مسیر جدیدی در خدمت به شهروندان و آبادانی شهر، گشوده است. مسیری که با همراهی کارگران و پاکبانان شریف و خدوم، ایثارگران آتش‌نشانی و خدمات ایمنی، رانندگان سختکوش حمل‌و‌نقل شهری، سبزبانان تلاشگر و تک‌تک اعضای خانواده بزرگ شهرداری تبریز، افق‌های روشن‌تری پیش روی شهرمان قرار داده است.

وی خاطرنشان کرده است: اینجانب به عنوان خادم شهر، فرا رسیدن سال ۱۳۹۷ شمسی و بهار طبیعت را صمیمانه تبریک گفته و از درگاه حضرت دوست، توفیق واقعی «حول حالنا الی احسن الحال» برای تک‌تک شهروندان و آبادانی و سربلندی برای شهر عزیزمان، مسئلت دارم.

انتهای پیام/