جزئیات سوانح رانندگی در محور های آذربایجان شرقی در دومین روز عید
جزئیات سوانح رانندگی در محور های آذربایجان شرقی در دومین روز عید

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌ شرقی جزییات حوادث رانندگی در محور های مواصلاتی آذربایجان شرقی را در دومین روز سال جدید تشریح کرد.

به گزارش عصرتبریز، فرزاد رحمانی با اشاره به آمار مصدومان استان در دومین روز سال جدید، اظهار کرد: صبح دیروز‌ (پنجشنبه) بر اثر واژگونی یک دستگاه پراید در محور «مرند – تبریز» چهار نفر مصدوم شده و توسط اورژانس ۱۱۵ استان به بیمارستان کوه کمری مرند انتقال یافتند.

وی با اشاره به حادثه رانندگی در محور «تبریز – اهر»، عنوان کرد: واژگونی یک دستگاه پراید حوالی ساخسیلو در محور یاد شده، سه مصدوم برجای گذاشت.

وی همچنین از واژگونی یک دستگاه پیکان وانت در شهرستان مرند با سه مصدوم خبر داد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌ شرقی با اشاره به بروز پنج تصادف در جاده‌های میانه، خاطرنشان کرد: به دنبال واژگونی یک دستگاه پراید در مسیر میانه، سه نفر مصدوم شدند؛ همچنین واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت در مسیر «میانه – زنجان» منجر به مصدوم شدن راکب موتورسیکلت شد.

وی گفت: همچنین در اتوبان پیامبر اعظم، واژگونی یک دستگاه تیبا مصدومیت دو نفر را به دنبال داشت که تمامی مصدومان با اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان برکت امام میانه انتقال یافتند.

وی اضافه کرد: برخورد یک دستگاه ۲۰۶ با یک دستگاه پژو، منجر به مصدوم شدن راننده ۲۰۶ از ناحیه گردن شد.

رحمانی تصریح کرد: برخورد یک دستگاه خودرو با یک عابر پیاده در مسیر میانه – زنجان ورودی شهر آچاچی منجر به مصدوم شدن عابر شد.

وی با بیان این‌که ظهر امروز بالگرد اورژانس ۱۱۵ استان عازم ملکان شد، گفت: به دنبال سانحه رانندگی در ملکان یک زن ۳۱ ساله مصدوم شده و توسط بالگرد اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان امام رضا (ع) تبریز انتقال یافت.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : ایسنا