به ۳ امتیاز بازی با ذوب‌آهن احتیاج داریم/ بازیکنان ما در وضعیت مناسبی قرار دارند
به ۳ امتیاز بازی با ذوب‌آهن احتیاج داریم/ بازیکنان ما در وضعیت مناسبی قرار دارند

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: در حال حاضر انگیزه بسیاری برای پیروزی مقابل تیم فوتبال ذوب‌آهن در اصفهان داریم.

به گزارش عصرتبریز، ارطغرل ساغلام سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: تراکتورسازی با شناخت از ذوب‌آهن به اصفهان سفر می‌کند و تلاش تیم ما، کسب امتیاز در دیدار مقابل سبزپوشان اصفهان است.

ساغلام با اشاره به بازی روز جمعه تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان در هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور اظهارداشت: تراکتورسازی در تعطیلات آماده‌سازی خوبی برای این مسابقه صورت داد و در حال حاضر انگیزه بسیاری برای پیروزی مقابل تیم فوتبال ذوب‌آهن در اصفهان داریم.

وی ادامه داد: تیم ما در حال حاضر در شرایط مناسبی قرار گرفته و وضعیت بدنی و روانی بازیکنان تیم ما برای این مسابقه مناسب است.

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز تصریح کرد: به امتیاز این مسابقه احتیاج بسیاری داریم و تلاش ما این است که با نتیجه مناسب، هر سه امتیاز مسابقه را از آن خود کنیم.

وی با اشاره به شناخت بازیکنان تیمش از سبزپوشان اصفهانی بیان کرد: تراکتورسازی از ذوب‌آهن شناخت بسیار خوبی دارد و به این موضوع باور دارد که ذوب‌آهن، تیم بسیار خوبی به شمار می‌رود. با این حال ما به خود باور داریم و اعتقادمان این است که تراکتورسازی تیم شایسته‌ای به شمار می‌رود بنابراین باید هرطور شده از بازی خوب خود به نتیجه گیری برسیم.

ساغلام اضافه کرد: امیدوار هستیم که فردا تماشاگران از دیدن یک بازی خوبی لذت ببرند و حاصل جدال دو تیم شایسته ذوب‌آهن و تراکتورسازی، فوتبال خوبی از آب درآید.

انتهای پیام/