چشم پرسپولیسی‌ها به ساق‌های تراکتورسازان/ گذر سربازها به اصفهان افتاد
چشم پرسپولیسی‌ها به ساق‌های تراکتورسازان/ گذر سربازها به اصفهان افتاد

روز دوم هفته بیست‌وششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال امروز (جمعه) با برگزاری سه دیدار سرنوشت‌ساز در شهرهای مشهد، رشت و اصفهان پیگیری می‌شود. پرسپولیس امروز می‌تواند در صورت توقف ذوب‌‌آهن قهرمان شود. در واقع پرسپولیسی‌ها در روزی که بازی ندارند چشم‌شان به ساق‌های شاگردان ساغلام است تا با توقف مردان قلعه‌نویی، قهرمانی را به آنها هدیه کنند.

به گزارش عصرتبریز، بدون شک می‌توان عنوان حساس‌ترین دیدار هفته بیست‎وششم لیگ برتر را به دیدار ذوب‌آهن و تراکتورسازی داد؛ دیداری که در آن امیر قلعه‌نویی به تراکتورسازی می‌رسد و سربازان سابقش به دیار نصف‌جهان.

قلعه‌نویی سال گذشته هدایت تراکتورسازی را برعهده داشت و تا پیش از محرومیت این تیم از پنجره نقل‌وانتقالاتی، پابه‌پای پرسپولیس در کورس قهرمانی پیش می‌رفت. پس از آن اتفاقات تراکتورسازی به کلی اُفت کرد و اختلافات قلعه‌نویی با آجورلو هم شروع شد تا قلعه‌نویی در پایان فصل تبریز را با دلخوری ترک کند.

بعد از گذشت حدود ۱۰ ماه از آن اتفاقات، قلعه‌نویی باید میزبان تیم سابق خودش باشد. علاوه بر تقابل قلعه‌نویی و تراکتورسازی، تقابل احسان پهلوان، مهدی مهدی‌پور و دانیال اسماعیلی‌فر یکی از جذاب‌ترین دوئل‌های هفته بیست‌وششم لیگ برتر است. این سه بازیکن در حالی در نیم‌فصل به‌عنوان بازیکن سرباز راهی تراکتورسازی شدند که قلعه‌نویی حسابی از دست آنها و باشگاه تبریزی ناراحت بود.

حالا این سه بازیکن بعد از چند ماه دوباره گذرشان به اصفهان افتاده و باید مقابل سرمربی و تیم سابق خود صف‌آرایی کنند. اهمیت نتیجه این بازی برای ذوب‌آهن البته بیشتر از اینهاست، چرا که آنها با توجه به پیروزی استقلال، رتبه دوم خود در جدول رده‌بندی را هم از دست دادند و باید برای بازپس‌گیری جایگاه‌شان در جدول رده‌بندی تلاش کنند.

انتهای پیام/