زمان پایان قرارداد با تراکتورسازی پایان فصل است/ امیدوارم فصل را با شرایط خوبی به پایان برسانیم
زمان پایان قرارداد با تراکتورسازی پایان فصل است/ امیدوارم فصل را با شرایط خوبی به پایان برسانیم

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در نشست خبری پس از دیدار مقابل ذوب‌آهن گفت: این فصل برای ما با مشکل آغاز شد و همان‌طور ادامه پیدا کرد. امیدوارم به سرعت از این شرایط رها شویم تا یک نفس راحت بکشیم.

به گزارش عصرتبریز، ارطغرول ساغلام پس از دیدار مقابل ذوب‌آهن اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برابر تیم‌های خوبی مانند ذوب‌آهن باید با عقیده‌ گل نخوردن کار را شروع کرده و‌همینطور نیز جلو برویم. در مسابقه امروز هم مانند دیگر بازی‌ها با یک اشتباه در نیمه نخست شکست خوردیم.

سرمربی تراکتورسازی تاکید کرد: در نیمه دوم موقعیت‌های زیادی خلق کردیم و تلاش زیادی برای جبران گل‌خورده کردیم، اما حریف خوب‌مان از ریسک و اشتباهات‌ ما به خوبی استفاده کرد. این نتیجه و این برد حق آنها بود و من به ذوب‌آهن تبریک می‌گویم. باید برای بازی هفته بعد برابر سپاهان آماده شویم تا به پیروزی برسیم.

وی افزود: چندین بازیکن مصدوم‌ و محروم‌ داریم اما دنبال عذر و بهانه برای باختن نیستیم. ما با نفرات محدودی بازی می‌کنیم و ۳، ۴ بازیکن ما امروز نبودند.

ساغلام تصریح کرد: در این مسابقه شانس حمله کردن داشتیم، اما سعی کردیم بازیکنان جوانی مانند آزادی ۱۹ ساله را به میدان بفرستیم. این فصل برای ما با مشکل آغاز شد و همان‌طور ادامه پیدا کرد. امیدوارم به سرعت از این شرایط رها شویم تا یک نفس راحت بکشیم.

ساغلام درباره اخبار منتشر شده مبنی بر اینکه قراردادش اواخر فروردین ماه با تراکتورسازی پایان می یابد، گفت: متأسفانه خبرنگاری که مصاحبه مذکور را نوشته، اشتباه کرده است. زمان اعلامی ما آخر فصل است و اصلا چنین قراردادی نمی‌تواند وجود داشته باشد. امیدوارم فصل را با شرایط خوبی به پایان برسانیم.

این مربی درباره رضایت خود از عملکردش در تراکتورسازی گفت: با امکانات موجود سعی کردیم بهترین‌ نتایج را رقم بزنیم. ۱۰ بازی انجام دادیم و تنها در بازی برابر پیکان و ذوب‌آهن بد بودیم. در بقیه بازی‌ها خوب بودیم و همه هواداران لذت بردند، اما متاسفانه با بازیکنان محدودی که داریم قدرت حمله زیادی نداریم و امروز هم آنطور که باید نتوانستیم در جریان بازی باشیم، اما در مجموع از عملکرد خودمان راضی هستیم.

انتهای پیام/