با پیروزی مقابل الغرافه از آسیا خداحافظی می کنیم/ به دلیل بدشانسی قعرنشین هستیم
با پیروزی مقابل الغرافه از آسیا خداحافظی می کنیم/ به دلیل بدشانسی قعرنشین هستیم

سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: فردا به دنبال پیروزی هستیم تا با برد از این مسابقات خداحافظی کنیم.

به گزارش عصرتبریز، ارطغرل ساغلام در نشست خبری قبل از بازی با الغرافه قطر گفت: وقتی به گذشته نگاه می‌کنم می‌بینم ۵ بازی خوب در لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا بازی کردیم، اما با وجود موقعیت های زیادی که کسب کرده و نمایش دلپذیری داشتیم تنها ۲ امتیاز کسب کردیم که این از بدشانسی تیم ما بوده که امروز در این جایگاه جدول قرار داریم.

وی افزود: فردا به دنبال پیروزی هستیم تا با برد از این مسابقات خداحافظی کنیم. کمک دیگری که این مسابقات می تواند به ما کند این است که ما در لیگ ایران ۲ بازی داریم. با وجود داشتن حاشیه امنیت، ۶ امتیاز با تیم های سقوط کننده فاصله داریم. یکشنبه آینده آخرین بازی خود را در تبریز برگزار می‌کنیم و می‌خواهیم با روحیه خوبی که در بازی فردا به دست می‌آوریم به استقبال ۲ بازی باقی‌مانده در لیگ برتر برویم و با خاطره خوشی بازی هایمان در تبریز را به اتمام رسانیم.

ساغلام تاکید کرد: سرمربی تیم الغرافه دوست من است و ای کاش در شرایط متفاوتی به مصاف تیم الغرافه می رفتیم و در یک بازی حیثیتی و حساس به مصاف هم می رفتیم.

وی در ادامه یادآور شد:‌ دانیال اسماعیلی فر و احسان پهلوان همچنان مصدوم هستند، مهدی زاده هم مصدومیت جزیی دارد.

ساغلام در ادامه خاطرنشان کرد: پهلوان در بازی با الجزیره و دانیال اسماعیلی‌فر در بازی آخر در لیگ برابر سپاهان مصدوم شدند. علت مصدومیت بازیکنان ما کمبود بازیکن است. در هر بازی با ۱۳ یا ۱۴ بازیکن به میدان می‌رویم و در این دوره پرفشار به هیچ بازیکن خود استراحتی نداده و هیچ بازیکنی در تمرین مصدوم نشده است.

وی افزود: شربتی هم در لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا مصدوم شده است و در این دوره فشرده یا ریکاروی کرده یا استراحت داده و یا پیش از بازی عرق گیری کرده و هیچ زمانی برای کار کردن تاکتیکی با تیم نداشتیم.

سرمربی تراکتورسازی در ادامه گفت: من ۱۳ بازی هدایت تیم تراکتورسازی را برعهده داشتم که ۱۰ بازی عالی بودیم و ۳ بازی هم خوب بودیم، اما تنها ۳ برد به دست آوردیم و متاسفانه از موقعیت های بی شمار تیم استفاده نبردیم.

وی افزود: در مورد خط دفاعی اشتباهات زیادی داشتیم و می توانم بگویم تمام بدشانسی‌هایی که یک تیم می توانست در ۳ فصل داشته باشد ما در این ۱۳ بازی داشتیم. خیلی از مسابقات را با بازیکنان جوان و بی تجربه در میدان ظاهر شدیم. ما خیلی از بازیکنان خود را حتی در لیگ ایران نتوانستیم استفاده کنیم و ناچار شدیم در آسیا از این بازیکنان جوان و کم تجربه استفاده کنیم. در این ۲ ، ۳ ماه خیلی بدشانسی داشتیم و با سختی های زیادی روبه رو بودیم. در خط حمله موقعیت های زیادی را از دست دادیم. هم پنالتی از دست دادیم و چند بار هم توپ را به تیر دروازه زدیم.

او یادآور شد: در بازی مقابل سپاهان، ذوب آهن و سپیدرود موقعیت‌های زیادی برای زدن گل و برتری از دست دادیم و گل های حریف نیز با اشتباهات ما به دست آمده که می توانم به گل سپیدرود اشاره کنم.

ساغلام در ادامه عنوان کرد:‌ از هواداران تراکتورسازی می‌خواهم در کنار تیم بوده و با تمام وجود تیم را تشویق کنند.اگر مسئولان، تماشاگران و همه دست به دست هم دهیم می توانیم یک تیم قوی ساخته و باز هم تراکتورسازی تیم مدعی قهرمانی فوتبال ایران شود.

وی در پایان اظهار داشت: همه باید مسوولیتی که داریم را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم و با اتحاد و همدلی به سمت موفقیت گام برداریم.

انتهای پیام/