تراکتور در یک‌ شرایط بحرانی قرار دارد/ نتایج اخیر در شان نام تراکتورسازی نبود
تراکتور در یک‌ شرایط بحرانی قرار دارد/ نتایج اخیر در شان نام تراکتورسازی نبود

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی ‌گفت: در آسیا ۵ بازی انجام دادیم اما نتوانستیم نتایجی خوب و در شان تراکتورسازی کسب کنیم.

به گزارش عصرتبریز، محمدرضا مهدی‌ زاده در نشست خبری قبل از دیدار مقابل الغرافه قطر گفت: ۵ بازی خوب در آسیا برگزار کردیم اما نتونستیم نتایج خوبی و در شان تراکتورسازی کسب کنیم و امتیازات زیادی به دست آوریم.

وی ادامه داد: حق ما بیشتر از این بود و عملکرد خوبی در ۵ بازی قبلی داشتیم و در بازی رفت مثل خیلی از بازی‌هایمان شایسته باخت نبودیم اما امیدوارم فردا بتوانیم با پیروزی مقابل این تیم از لیگ قهرمانان خداحافظی کنیم.

مهدی زاده افزود: بازی فردا یک بازی است که در سرنوشت هیچ یک از تیم‌ها تاثیری ندارد، ولی می‌خواهیم با پیروزی از لیگ قهرمانان خداحافظی کنیم.

بازیکن تیم تراکتورسازی درباره اعتصاب بازیکنان در تمرین روز گذشته گفت: یک سری سوتفاهاماتی بود که حل شد و در حال حاضر مشکلی نداریم. ما در یک شرایط بحرانی به سر می‌بریم و در این شرایط باید همه پشت هم باشیم. از هواداران می‌خواهم کنار ما باشند تا در بازی‌های باقیمانده نتایجی کسب کنیم که در شان باشگاه تراکتورسازی باشد. در شرایط فعلی باید کنار هم باشیم نه در مقابل هم و باید به یکدیگر کمک کنیم تا شاهد موفقیت تیم باشیم.

مهدی‌ زاده تاکید کرد: همه بازیکنان با همه وجود کار کردند و علی‌رغم تمامی مشکلات تمامی تلاش خود را برای موفقیت تیم به کار گرفتند.

انتهای پیام/