یار دوازدهم تراکتور در روز قهر تی تی ها +عکس
یار دوازدهم تراکتور در روز قهر تی تی ها +عکس

به نظر می رسد که در بازی امروز، سرمای هوا رقیب جدی تیم الغرافه مقابل تراکتورسازی باشد.

به گزارش خبرنگار عصر، تیم تراکتورسازی شرایط بسیار دشواری را در حال تجربه است. آنها هفته گذشته مقابل سپیدرود با یک گل در رشت شکست خوردند تا همچنان در بین کاندیداهای سقوط قرار داشته باشند اگرچه با توجه به شرایط جدول، دسته یکی شدن آنها احتمال کمی دارد.

هواداران تراکتور در مقطع فعلی به شدت از نتیجه‎گیری تیم و عملکرد مدیریت باشگاه ناراضی هستند و این نارضایتی را می توانیم از استقبال بسیار کم آنها از بازی های خانگی تراکتورسازی متوجه شد.

تراکتورسازی امروز در حالی به مصاف الغرافه می رود که هیچ شانسی برای صعود ندارد. نتایج بد سرخ پوشان در هفته های اخیر و تشریفاتی بودن بازی با الغرافه باعث شده تا یک روز کم تماشاگر را برای یادگار امام پیش بینی کنیم. به این ترتیب الغرافه حداقل از این لحاظ خیالش راحت است که هواداران پروشور تراکتورسازی در این بازی چندان اشتیاقی برای حضور در ورزشگاه نخواهند داشت. البته تیم قطری در روزی که انتظار می رود هوادار کمی به یادگار بیاید با یک مشکل بزرگ دیگر مواجه است و آن سرمای شدید هوا در تبریز است.

سرمای هوای تبریز طی روزهای اخیر به حدی بوده که در آخرین تمرین الغرافه پیش از بازی با تراکتورسازی که در ورزشگاه یادگار امام برگزار شد شاهد این بودیم که اعضای کادر فنی تیم قطری با لباس های گرم خود را پوشانده بودند و بازیکنان نیز بلافاصله پس از اتمام تمرین در حالی که به شدت احساس سرما می کردند خود را به اتوبوس تیم رساندند و بیخیال سرد کردن پس از تمرین شدند.

انتهای پیام/