تراکتورسازی نیازمند خانه تکانی اساسی است/ امسال سال نحسی برای تراکتور بود
تراکتورسازی نیازمند خانه تکانی اساسی است/ امسال سال نحسی برای تراکتور بود

کاپیتان تراکتورسازی معتقد است این تیم نیازمند یک «خانه تکانی اساسی» است و فصل آینده با جذب حداقل ۱۰ بازیکن باکیفیت باید تیم را تقویت کرد.

به گزارش خبرنگار عصر، مهدی کیانی پس از آخرین دیدار تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا با اعلام اینکه «خود را در این بازی از پیش باخته می‌دانستیم» اظهار داشت: با توجه به شرایط تیم در آسیا و لیگ برتر، تیم از لحاظ روحی و روانی وضعیت خوبی ندارد و به تعبیری مریض است.

وی افزود: امسال سال نحس تراکتورسازی بود و توپ هایمان به گل نمی رفت. در مقابل هر اتفاقی که در نزدیک محوطه جریمه ما رخ میداد منجر به گل می‌شد.

کیانی ادامه داد: در این فصل هیچکدام از بازیکنان کم کاری نکردند فقط بدشانس بودیم و اگر تمام توپ هایمان به گل می‌رفت الان باید صدرنشین لیگ بودیم.

کاپیتان با سابقه تراکتور اعتراض امروز هواداران به مدیران باشگاه و برخی بازیکنان تیم را مورد اشاره قرار داد و بیان داشت: مشکل فقط مربوط به یک شخص نیست. کادر فنی، مربیان، بازیکنان، کادر مدیریتی و همه در این وضعیت نقش دارند. آجرلو تنها مقصر حادثه نیست و با این شرایط حدود ۱۳ الی ۱۴ میلیارد بدهی های قبلی را تسویه کرده است.

وی ادامه داد: واقعا شعارهای امروز هواداران ناراحتمان کرد و از همان دقیقه اول، بازی را رها کردیم اما بهر حال همیشه حق با هوادار است همانطورکه در این سال ها هواداران را جزئی از خانواده خود دانسته‌ام.

کیانی یادآور شد: از چندین سال پیش نیز گفته بودم که تراکتور نیازمند یک برنامه ریزی دقیق و منظم است اما مدیران قبلی معتقد بودند مهدی کیانی با این حرف ها تیم را بهم میزند!

وی با بیان اینکه تراکتور نیازمند یک «خانه تکانی اساسی» است، افزود: با کمک هواداران، مدیران و سیاست‌گذران باشگاه، باید یک خانه تکانی در این تیم کرد و فصل آینده حداقل ۱۰ بازیکن باکیفیت جذب کنند تا تیم از بحران خارج شود.

کیانی در مورد اعتصاب چند روز پیش بازیکنان تراکتورسازی نیز اظهار کرد: در حقیقت اعتصاب خاصی در کار نبود. شرایط کنونی اعضای تیم را بسیار تحت فشار قرار داده و بازیکنان پیش از سال نو نیز خواستار مطالبات خود بودند.

وی اضافه کرد: بدشانس‌ترین تراکتور طول دوران بازی‌ام همین تراکتور امسال بود. بدترین گل ها را دریافت کردیم و بهترین گل ها را نزدیم بطوریکه اگر موقعیت هایمان گل می شدند جایگاه کنونی ما در لیگ و آسیا بهتر از این بود.

کیانی در پایان خاطرنشان کرد: بازیکنان تراکتور باید بدانند در چه تیم بزرگی فوتبال می کنند اما متاسفانه بعضی از آن ها به این مهم آگاه نیستند و قدر نمی‌دانند. این تیم متعلق به هوادار است و امثال کیانی دیر یا زود از این تیم رفتنی هستند.

انتهای پیام/