ارتشی‌ها در دامن انقلاب بودند/ ارتش دژ مستحکم در مقابل تجاوزات است
ارتشی‌ها در دامن انقلاب بودند/ ارتش دژ مستحکم در مقابل تجاوزات است

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: ارتش ما از ابتدا در دامان انقلاب بود و از قبل از انقلاب همبستگی خود را با مردم اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار عصر، مسعود پزشکیان در نطق پیش از دستور خود در نشست علنی امروز مجلس (چهارشنبه ۲۹ فروردین ۹۷) با تبریک روز ارتش گفت: ۲۹ فروردین ۵۸ که درست در چنین روزی (چهارشنبه) بود و در زمانی که هنوز دو ماه از پیروزی انقلاب گذشته بود دشمنان در فکر توطئه و از هم پاشیدن ارتش جمهوری اسلامی ایران بودند که حضرت امام با هوشیاری و آ‌گاهی تهدیدی را که دشمنان ایجاد کرده بودند به فرصت تبدیل کرد و ارتش را به دامان انقلاب بازگرداند.

وی ادامه داد: البته ارتشی‌ها در دامن انقلاب بودند ارتش جمهوری اسلامی در مقابل ملت نایستاد، ارتش جمهوری اسلامی همبستگی خود را با مردم انقلابی از قبل از انقلاب اعلام کرد و با انقلاب همراه بود.

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: حضرت علی (ع) می‌فرمایند در حقیقت ارتش دژ محکم برای مردم در مقابل تجاوزات است،‌ ارتش زینت دین و آبرو و سبل امن برای یک جامعه است و یک جامعه بدون نظام و ارتش برایش امکان پایداری وجود ندارد.

پزشکیان در پایان خاطرنشان کرد: ما به ارتش خودمان افتخار می‌کنیم و آرزوی توفیق برای آنها داریم و وظیفه خودمان می‌دانیم تا در مجلس شورای اسلامی مشکلات و نگرانی‌های آنان را در رابطه با مسائلی که به آن گرفتارند پیگیری کنیم و به آنها کمک کنیم.

انتهای پیام/