تراکتور با مدیریت ضعیف به لبه پرتگاه رسید/ این باشگاه باید به بخش خصوصی واگذار شود
تراکتور با مدیریت ضعیف به لبه پرتگاه رسید/ این باشگاه باید به بخش خصوصی واگذار شود

سرمربی و بازیکن سابق تیم تراکتورسازی معتقد است تراکتور در سال های گذشته با مدیریت ضعیف به لبه پرتگاه رسیده است و باید این باشگاه به بخش خصوصی واگذار شود.

به گزارش عصرتبریز، رسول خطیبی بعنوان مربی و بازیکن سابق تراکتورسازی در مورد تغییرات جدید تراکتورسازی اظهار داشت: متاسفانه تراکتور در سال های گذشته با مدیریت ضعیف به لبه پرتگاه رسیده است و این تغییرات باید زودتر از این ها اتفاق می افتاد و هواداران نیز از رفتن آقای آجرلو خرسند هستند و خبر خوبی برای آنها بود.

وی در مورد مدیریت جدید و سرپرستی الیاسی گفت: آقای الیاسی از مدیران خوب این شهر است و در هئیت مدیره نیز زحمات زیادی کشیده است و می تواند عملکرد خوبی داشته باشد ولی دوای درد تراکتور الان تغییرات این چنینی نیست و باید فکر اساسی به حال این تیم کرد تا هواداران میلیونی این تیم از دلهره و اضطراب به آرامش برسند و واقعا حق آنها این همه فشار عصبی نیست که تحمل می کنند.

خطیبی افزود: من از نزدیک در مجموعه آقای زنوزی سال ها کار کرده ام و خدمات وی به فوتبال آذربایجان تبریز مشخص است. وقتی هواپیمایی آتا در خدمت تیم ملی است پس می تواند در اختیار باشگاه تراکتور هم قرار بگیرد. چرا از این پتانسیل بومی برای تراکتور استفاده نمی شود؟ هواداران یک باشگاه خصوصی می خواهند و من نیز بعنوان یک هوادار از میان هواداران میلیونی این تیم اعتقاد دارم این باشگاه به بخش خصوصی واگذار شده و در دراز مدت و با برنامه ریزی دقیق اقتصادی به هواداران واگذار شود.

خطیبی در پاسخ به این سوال که آیا زنوزی سومین باشگاه را نیز می تواند به مجموعه ورزشی خود اضافه کند؟ توضیح داد: آقای زنوزی در این مقطع بحرانی برای مدیریت باشگاه مردمی تراکتورسازی اعلام آمادگی کرده است و هواداران نیز از این موضوع حمایت می کنند و به نظر من باید با توجه به سابقه وی تعللی نکرد و از این سرمایه تمام نشدنی به نفع فوتبال آذربایجان استفاده کرد و در کمترین زمان ممکن این باشگاه را بعد از سال ها انتظار به ساحل آرامش رساند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در کل من با جرات می گویم که زنوزی دوای درد تراکتور است و چه بهتر تیم را دست کسی بدهند که از سرمایه خود را هزینه ورزش می کند و هواداران نیز قطعا از مالکیت و یا مدیریت آقای زنوزی حمایت می کنند و در امسال نیز انتخاب باشگاه گسترش فولاد بعنوان برترین باشگاه خصوصی ایران مهر تائیدی بر توانایی های زنوزی است.

انتهای پیام/