خیز زنوزی برای هت‎تریک در تیم داری
خیز زنوزی برای هت‎تریک در تیم داری

مالک متمول باشگاههای گسترش فولاد و ماشین سازی برای خرید سومین تیم تبریز خیز بلندی برداشته است.

به گزارش خبرنگار عصر، پس از برکنای آجرلو از راس باشگاه تراکتورسازی و معرفی الیاسی بعنوان سرپرست این باشگاه، این روزها بحث پیرامون آینده مدیریتی این باشگاه نقل محافل ورزشی شهر تبریز است.

بعد از ظهر روز سه‎شنبه و پس از باخت تراکتور در آخرین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و خداحافظی با این جام بود که جلسه هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز با حضور رئیس مجمع باشگاه تراکتورسازی در دفتر گروه صنعتی تراکتورسازی ایران برگزار شد که خروجی این نشست برکناری مصطفی آجرلو از مدیرعاملی و انتخاب عباس الیاسی بعنوان سرپرست این تیم بود.

الیاسی که پیش از این عضو هیات مدیره تراکتورسازی نیز بود، در گفتگویی خود را چنین معرفی کرده است: «من ترک هستم و پدرم تفرشی و مادرم اهل مراغه؛ برایم افتخار است که در تراکتورسازی حضور دارم، آمده‌ام تا با همبستگی دوباره روزهای خوبی برای هواداران بسازیم.»

رسول خطیبی، سرمربی سابق تراکتورسازان در خصوص مدیریت جدید و سرپرستی الیاسی می گوید: «آقای الیاسی از مدیران خوب این شهر است و در هئیت مدیره نیز زحمات زیادی کشیده است و می تواند عملکرد خوبی داشته باشد.»

خطیبی معتقد است دوای درد تراکتور تغییرات این چنینی نیست و باید فکر اساسی به حال این تیم کرد. منظور او از فکر اساسی، واگذاری تراکتور به بخش خصوصی است. چراکه روز گذشته مالک باشگاه های گسترش فولاد و ماشین سازی تبریز طی پیام تبریک انتصاب به الیاسی، سرپرست باشگاه تراکتورسازی نوشت: «با تمامی امکانات موجود، آمادگی خود جهت ارایه خدمات و پشتیبانی کامل از تیم تراکتورسازی را اعلام می دارد.»

مالک متمول باشگاه های گسترش فولاد و ماشین سازی با این پیام عملا برای خرید سومین تیم تبریزی خیز بلندی برداشته است.

رسول خطیبی در پاسخ به این سوال که آیا زنوزی سومین باشگاه را نیز می تواند به مجموعه ورزشی خود اضافه کند؟ توضیح داد: «آقای زنوزی در این مقطع بحرانی برای مدیریت باشگاه مردمی تراکتورسازی اعلام آمادگی کرده است و هواداران نیز از این موضوع حمایت می کنند و به نظر من با توجه به سابقه وی نباید تعللی کرد و از این سرمایه تمام نشدنی به نفع فوتبال آذربایجان باید حداکثر استفاده را برد.»

حال با این تفاسیر و از سویی با اعدای مالکیت ناصر شفق بر تیم تراکتورسازی که چند روش گذشته خبرساز شد؛ باید منتظر ماند و دید پس از اتمام دو بازی باقیمانده از لیگ برتر و به تعبیری مشخص شدن تکلیف تراکتور در لیگ، مدیریت این باشگاه دستخوش چه تغییراتی خواهد شد؟

انتهای پیام/