ماشین سازی در لیگ یک می‎ماند/ روزهای خوشی برای فوتبال آذربایجان متصورم
ماشین سازی در لیگ یک می‎ماند/ روزهای خوشی برای فوتبال آذربایجان متصورم

سرمربی سابق ماشین سازی گفت: هواداران تیم ماشین سازی نگران ماندن این تیم نباشند چرا که ماشین سازی جزو تیم های سقوط کننده نخواهد بود.

به گزارش خبرنگار عصر، تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در فاصله دو هفته مانده به پایان رقابت های لیگ دسته اول فوتبال ایران با حضور در رتبه پانزدهم جدول رده بندی به شدت خطر سقوط را احساس می کند. در همین رابطه با رسول خطیبی، سرمربی قبلی این تیم گفت‌وگویی را انجام دادیم که در ادامه می توانید آن را بخوانید:

شک نکنید ماشین سازی در لیگ یک می ماند

هواداران تیم ماشین سازی نگران ماندن این تیم نباشند چرا که به نظر من در پایان لیگ دسته یک، ماشین سازی جزو تیم های سقوط کننده نخواهد بود و شک نکنید که در لیگ یک می ماند. این تیم در دو بازی آینده خود به امید خدا و همراهی هواداران نتایج خوبی را کسب می کند و به امید خدا در لیگ یک ماندنی خواهد شد تا سال آینده قدرتمندانه تر برای صعود به لیگ برتر وارد مسابقات شود.

حمایت های آقای زنوزی ماشین سازی را سرپا نگه می دارد

آقای زنوزی برای فوتبال آذربایجان زحمات بسیاری کشیده اند و از زمانی که مالکیت باشگاه ماشین سازی را نیز بر عهده گرفته اند این تیم از نظر مالی شرایط بسیار بهتری دارد. من مطمئن هستم که با مدیریت ایشان و زحمات کادر فنی و بازیکنان لیگ دسته یک برای ماشین سازی به خوبی و خوشی به پایان خواهد رسید و جای نگرانی نیست.

خاصیت لیگ یک همین است

لیگ یک جایی است که هر لحظه امکان دارد یک تیم پر مهره سر از قعر جدول دربیاورد و اگر دنبال کننده مسابقاتش باشید متوجه خواهید شد که چه می گویم. البته ماشین سازی در آغاز فصل جاری کار خود را با سختی های بسیاری آغاز کرد و اگر حضور آقای زنوزی نبود شاید نامی از این تیم نیز در لیگ یک در حال حاضر نبود.

روزهای خوشی برای فوتبال آذربایجان متصورم

فوتبال آذربایجان در فصل جاری دوران بسیار سختی را پشت سر گذاشت. اما شرایط به گونه ای است که در سال آینده روزهای خوشی را برای تیم های این خطه متصورم. تراکتورسازی و گسترش فولاد در لیگ برتر و شهرداری و ماشین سازی در لیگ دسته یک سال آینده می توانند با شرایطی بهتر از شرایط فعلی در مسابقات حضور پیدا کنند. ماشین سازی در این میان با مالکیت آقای زنوزی مشکلات فصل گذشته را نداشته و با آرامش راهی مسابقات خواهد شد و تراکتورسازی نیز با گذر از دوران سختی که گریبانش را گرفته بود در فصل آینده بازهم به عنوان مدعی خود را در سطح یک فوتبال کشور مطرح خواهد کرد.

انتهای پیام/