بازی تراکتورسازی – صنعت نفت با تماشاگر برگزار می شود
بازی تراکتورسازی – صنعت نفت با تماشاگر برگزار می شود

بر اساس اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران، دیدار تیم های تراکتورسازی و صنعت نفت آبادان با حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار عصر، چندی پیش کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال طی حکمی تیم تراکتورسازی تبریز را به برگزاری اولین بازی خانگی در شهر بی طرف محروم کرد.

اما پس از اعتراض مدیران تراکتور و به دلیل حساسیت بازی های تیم تراکتورسازی، این حکم چندین بار در آستانه اجرایی شدن به حالت تعلیق در آمده است.

طی گمانه‌زنی ها و با توجه به اینکه بازی تراکتورسازی – صنعت نفت، آخرین دیدار خانگی تیم تراکتورسازی در لیگ برتر ۹۷ – ۹۶ است پیش‌بینی می‌شد که حکم مربوطه در این بازی اجرایی شود اما امروز سازمان لیگ فوتبال خبر از تعلیق مجدد این حکم داد و اجرای آن را تا اولین بازی خانگی تراکتورسازی در فصل ۹۸ – ۹۷ عقب انداخته است.

در اطلاعیه سازمان لیگ فوتبال ایران آمده است: «با توجه به رای صادره کمیته انضباطی در خصوص محرومیت بدون تماشاگر مسابقات تیم ‏های تراکتورسازی تبریز، سپاهان اصفهان و صنعت نفت آبادان و اعتراض باشگاه ها در خصوص رای مورد نظر و همچنین ‏اعتراض به اینکه شرایط برگزاری مسابقات در ۲ هفته پایانی برای همه تیم ها یکسان باشد، بنابراین محرومیت این تیم ها فعلا ‏لغو اجرا نمی شود.‏»

در این اطلاعیه همچنین ذکر شده: «البته در صورت تایید مجدد رای مذکور از سوی ارکان قضایی ، قطعا محرومیت این باشگاه ها در اولین مسابقه فصل ۹۸-۹۷ ‏اجرا می شود.‏»

گفتنی است دیدار دو تیم تراکتورسازی و صنعت نفت از ساعت ۱۸ امروز در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار می‌شود.

گزارش عصر حاکی است بلیط فروشی این دیدار از ساعت ۱۶ آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/