ماشین و شهرداری دسته اولی ماندند
ماشین و شهرداری دسته اولی ماندند

تیم های شهرداری تبریز و ماشین سازی تبریز در لیگ دسته اول فصل آینده نیز حضور خواهند داشت.

به گزارش خبرنگار عصر، تیم های شهرداری تبریز و ماشین سازی تبریز با کسب برد در بازیهای خود در هفته سی و سوم لیگ دسته اول فوتبال ایران در لیگ یک ماندنی شدند.

تیم فوتبال ماشین سازی در روزی که برای بقا در لیگ یک به پیروزی نیاز مبرم داشت، موفق شد صبای نگون بخت را با حساب ۴ بر صفر شکست بدهد. در این بازی ماشین سازی با دو گل بدرلو و الیاس صالحی در همان نیمه اول کار صبا را تمام کرد و در نیمه دوم هم مجید قشقایی و محسن دلیر دو گل دیگر به صبا زدند تا شاگردان عباس آقایی در هفته یکی مانده به پایان لیگ یک پیروزی پرگل را جشن بگیرند.

ماشین سازی با این تیم پیروزی ۳۴ امتیازی شد و با ۴ امتیاز بیشتر نسبت به ایران جوان رده شانزدهمی در فاصله یک هفته مانده به پایان بازی های لیگ یک بقای خود را قطعی کرد.

شهرداری تبریز که هفته گذشته شکست سنگینی را متحمل شده بود، در مصاف خانگی با تیم راه آهن با گل دقیقه ۴ پیمان رنجبر از حریف خود پیش افتاد و این بازیکن در دقیقه ۵۴ با به ثمر رساندن گل دوم خود و شهرداری تبریز، تقریبا کار بقا را نهایی کرد. این دو گل پایان کار شهرداری تبریز نبود و شاگردان دین محمدی موفق شدند دو گل دیگر وارد دروازه راه آهن کنند تا به این ترتیب و با توجه به تک گل تیم راه آهن، این مسابقه که در تبریز برگزار می شد با نتیجه چهار بر یک به پایان برسد.

دین محمدی با این برد شهرداری را به امتیاز ۳۸ و رتبه چهاردهم لیگ دسته یک رساند تا به این ترتیب ماموریت او در این تیم تبریزی در فصل اول با موفقیت به پایان برسد و تیم قدیمی شهر تبریز که حضور در لیگ برتر را تجربه کرده، در لیگ ماندنی شود.

انتهای پیام/