بررسی طرح‎ها و برنامه‎های سفر قبلی به استان آذربایجان شرقی/ افتتاح رویداد «تبریز ۲۰۱۸»
بررسی طرح‎ها و برنامه‎های سفر قبلی به استان آذربایجان شرقی/ افتتاح رویداد «تبریز ۲۰۱۸»

رئیس جمهور تکمیل وعده‌های به جامانده از سفر اول خود به آذربایجان‌شرقی را از جمله اهداف سفر خود به این استان عنوان کرد.

به گزارش عصرتبریز، حجت‌الاسلام حسن روحانی امروز در بدو ورود به تبریز در فرودگاه شهید مدنی این شهر در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: بسیار خوشحالم که خداوند به من و همراهان توفیق داد که در این ماه پربرکت شعبان در دو روز یعنی امروز و فردا میهمان مردم غیور و دلاور آذربایجان باشیم.

وی افزود: در این سفر نسبت به سفر قبلی استانی که ۲۳ طرح تصویب شده بود و اعتبارات آن نیز داده شد را بررسی می‌کنیم که از آن ۲۳ طرح، چند طرح اجرایی و چند طرح باقی مانده است و دلیل باقی‌ماندن چیست و چگونه می‌توان اجرایی کرد.

رئیس جمهور گفت: در خصوص وعده‌هایی که قبلا دادیم، مواردی ناقص مانده و مواردی تکمیل شده است و البته طرح‌ها و برنامه‌های دیگری مورد نظر دولت در استان آذربایجان‌شرقی هست که در شورای اداری بحث می‌شود و امیدواریم اجرایی و عملیاتی شوند.

وی در خصوص برنامه روز دوم سفر به تبریز بیان کرد: اجلاسی به مناسبت تبریز ۲۰۱۸ وجود دارد چراکه تبریز پایتخت گردشگری در سال‌جاری انتخاب شده است و بنده این موضوع را به مردم تبریز تبریک می‌گویم زیرا تبریز شهر مهم و تاریخی است و دنیای اسلام این شهر را پایتخت گردشگری قرار داده است.

انتهای پیام/