تبریز می‏‎تواند به عنوان ویترین گردشگری کشور مطرح شود/ حضور رییس جمهور نشان از اهمیت رویداد «تبریز ۲۰۱۸» دارد
تبریز می‏‎تواند به عنوان ویترین گردشگری کشور مطرح شود/ حضور رییس جمهور نشان از اهمیت رویداد «تبریز ۲۰۱۸» دارد

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر گفت: میزبانی تبریز و جمهوری اسلامی ایران از رویداد گردشگری ۲۰۱۸ فرصت مغتنمی است که با توجه به کشورهای حاضر در آن تکرار آن به این زودی ها اتفاق نمی افتد.

به گزارش عصرتبریز، محمداسماعیل سعیدی با اشاره به افتتاح رسمی رویداد «تبریز ۲۰۱۸» با حضور رییس جمهور و هیات دولت گفت: با توجه به برنامه ریزی‎هایی که برای قطع وابستگی از نفت در کشور باید انجام شود، از فرصت‎هایی همچون این رویداد مهم گردشگری در تبریز می‌توان حداکثر استفاده را برد.

وی با بیان اینکه برنامه‏‎ریزی برای حضور رییس جمهور در این رویداد و سفر به استان آذربایجان شرقی، نشان از اهمیت این فرصت مهم برای دولت است، گفت: استفاده از فرصت حضور رییس جمهوری در استان وظیفه مسوولان استانی است و باید از آن استفاده کنند.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر با اشاره به اهمیت جایگاه تبریز در صنعت گردشگری کشور، تصریح کرد: تبریز می‏تواند به عنوان ویترین گردشگری کشور مطرح شود، فرصت‎ها و پتانسیل‎های فرهنگی و تاریخی و طبیعی تبریز، این امکان را فراهم می کند.

سعیدی در خصوص ارزیابی از سفر رییس جمهوری به استان آذربایجان شرقی، گفت: نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، جلسه‌ی هم اندیشی در این باره داشته‎اند و اولویت‏هایی هم جمع بندی شده است. خوشبختانه دولتمردان هم توجه مناسبی به پروژه‎های زیرساختی از جمله آزاد راه‎های در دست احداث و تعریف شده داشته‎اند و امیدواریم بعد از سفر رییس جمهوری هم انجام این پروژه‎ها تسریع شود.

انتهای پیام/