مسابقات جهانی والیبال نشسته بدون حاشیه با حضور تماشاگران زن برگزار شد/ انجام رایزنی‌ها برای حضور بانوان در تمام مسابقات ورزشی
مسابقات جهانی والیبال نشسته بدون حاشیه با حضور تماشاگران زن برگزار شد/ انجام رایزنی‌ها برای حضور بانوان در تمام مسابقات ورزشی

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: خدا را شاکریم که این دوره از مسابقات با حضور زنان و مردان تماشاگر بدون هیچ حاشیه‌ای برگزار شد.

زهرا ساعی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار عصر در حاشیه جشن قهرمانی تیم ملی والیبال نشسته اظهار کرد: از شورای تامین اجتماعی، نیروی انتظامی و مسوولان استان تشکر می‌کنیم که چنین رویداد ورزشی بزرگی را به نحو احسن در تبریز میزبانی کردند.

وی افزود: با تمهیدات پیش‌بینی شده بازی‌های والیبال نشسته به صورت مرتب و منظم و با میزبانی مطلوب تبریزی‌ها در سطح بین‌المللی برگزار شد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو خاطرنشان کرد: البته با تمهیدات لازم بانوان نیز توانستند برای تماشا به سالن بیایند و الحمدالله هیچ مشکلی طول این چند روز مسابقات پیش نیامد.

وی ادامه داد: بنده نیز در مسابقه فینال و قهرمانی در سالن بودم و مدال تیم‌های برگزیده را با حضور وزیر ورزش و جوانان اهدا کردم و از نزدیک شاهد نشاط و شور اجتماعی حاضر در سالن بودم.

ساعی با تاکید به اینکه در حضور خود در سالن مسابقات انرژی مثبت تماشاگران با فرهنگ استان را حس کردم، افزود: خدا را شاکریم که این دوره از مسابقات با حضور زنان و مردان تماشاگر بدون هیچ حاشیه‌ای برگزار شد.

وی افزود: امیدواریم از این به بعد این فرهنگ مستمر بوده و شاهد حضور و برپایی چنین مسابقاتی باشیم که البته در تهران آغاز شده و امروز نیز در تبریز اجرا شد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رویداد بزرگ تبریز ۲۰۱۸ یک رویداد مبارک برای ما است، گفت: باید با الگوسازی و با حفظ امنیت، نظم و شان و کرامت بانوان‌ها بتوان فرهنگ حضور بانوان در ورزشگاه‌ها را فراهم آورد.

وی گفت: با توجه به اینکه به ۱۳ رویداد بین‌المللی در تبریز اجرا خواهد شد رایزنی‌های لازم را برای حضور بانوان خواهیم داشت.

ساعی اضافه کرد: ورزش خود یک راهی برای معرفی تبریز به عنوان پایتخت گردشگری است و در سطح بین‌المللی مسابقات زیادی در تبریز خواهیم داشت که امیدواریم با کمک مسوولان استان تمهیدات لازم برای حضور بانوان در سالن ورزشی باشیم.

انتهای پیام/