شور و شعف هواداران تراکتورسازی زبانزد خاص و عام است/ جایگاه واقعی تراکتور رتبه دهم جدول نیست
شور و شعف هواداران تراکتورسازی زبانزد خاص و عام است/ جایگاه واقعی تراکتور رتبه دهم جدول نیست

سرپرست باشگاه تراکتورسازی گفت: لیگ هفدهم با همه فراز و نشیب‌هایش به پایان رسید، اما جایگاه واقعی تراکتورسازی رتبه دهم جدول نیست.

به گزارش عصرتبریز، عباس الیاسی پس از برتری این تیم مقابل فولاد خوزستان در هفته پایانی لیگ برتر ایران و قرار گرفتن نماینده نام آشنای آذربایجان در رتبه دهم جدول لیگ برتر اظهار کرد: در مدت زمانی که به عنوان یک عضو هیأت مدیره تراکتورسازی فعالیت داشته‌ام می‌دانم که این تیم و هواداران پرشورش که در واقع سرمایه‌های اصلی آن هستند روزهای سخت و پر استرسی را سپری کرده‌اند.

وی افزود: تراکتورسازی تیمی است با ریشه‌ای چندین ساله که شور و شعف هوادارانش زبانزد خاص و عام است. می‌دانم که هواداران این تیم به دلیل فراز و نشیب‌های فراوان در فصل اخیر روزهای بدی را تجربه کردند.

سرپرست باشگاه تراکتورسازی ادامه داد: فصل هفدهم با همه سختی‌ها و مشکلاتش به پایان رسید اما تراکتورسازی با پتانسیلی که فوتبال آذربایجان دارد و با قدمتی که این تیم در اختیار دارد جایگاهش رتبه دهمی جدول نیست.

الیاسی یادآور شد: طبق مسئولیتی که به بنده واگذار شده چه در این تیم باشم و چه نباشم وظیفه دارم به بهترین شکل ممکن مسائل را در این باشگاه شفاف‌سازی کرده و قدم‌هایی را برای  جبران مافات گذشته بردارم. هدف من این است که مقدمات واگذاری باشگاه به بخش خصوصی و تقویت این تیم برای سال‌های آینده را کلید بزنم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در هفته آخر کادر فنی به همراه بازیکنان با تعصب این تیم موفق شدند مقابل فولاد خوزستان که یکی از بهترین‌های فوتبال ایران است، به پیروزی دست پیدا کنند. پس این نتیجه و برد در خوزستان گواهی می‌دهد که تراکتورسازی می‌تواند با سازمان‌دهی بهتر و با حمایت همه‌جانبه دوباره به یکی از قطب‌های فوتبال ایران تبدیل شود. بدون شک خودم از پیروزی که در هفته پایانی برای تیم تراکتور رقم خورد پیام‌های خوبی دریافت کردم.

انتهای پیام/