آمادگی شهر تبریز برای میزبانی شایسته از رقابت های اسنوکر قهرمانی آسیا
آمادگی شهر تبریز برای میزبانی شایسته از رقابت های اسنوکر قهرمانی آسیا

استاندار آذربایجان شرقی گفت: تبریز برای چندمین بار میزبان یک رویداد بین المللی ورزشی در طی این چند ماه اخیر می شود.

به گزارش عصرنبریز، مجید خدابخش در دیدار با رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد جمهوری اسلامی ایران و اعضا کمیته برگزاری سی‌و‌چهارمین دوره مسابقات آسیایی اسنوکر و سی‌وسومین نشست مجمع عمومی کنفدراسیون ورزش‌های بیلیاردی، اظهار کرد: انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ بهترین فرصت برای شناساندن فرهنگ و جاذبه های گردشگری کشورمان در میان کشورهای دنیا و بویژه کشورهای اسلامی است.

استاندار آذربایجان شرقی تصریح کرد: وزارت ورزش و جوانان در این خصوص همکاری قابل ستایشی داشته و شاهد هستیم که تبریز برای چندمین بار میزبان یک رویداد بین المللی ورزشی در طی این چند ماه اخیر می شود.

رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد کشورمان نیز در این دیدار با قدردانی از همکاری های مدیران و مسئولان استان آذربایجان شرقی در خصوص میزبانی سی وچهارمین دوره رقابت های قهرمانی آسیا اسنوکر، گفت: میزبانی از رویدادهای بین المللی می تواند در تبلیغ و علاقمندی جوانان در این رشته تاثیرگذار باشد.

اسکندری با اشاره به حضور روسای فدراسیون ورزش های بلیاردی از ۳۰ کشور آسیایی در سی‌وسومین نشست مجمع عمومی کنفدراسیون ورزش‌های بیلیاردی در تبریز، افزود: علاوه بر این نشست در حاشیه رقابت‌های قهرمانی آسیا اسنوکر یک دوره ارتقا داوری نیز برگزار خواهد شد.

گفتنی است مسابقات آسیایی اسنوکر از ۱۶ لغایت ۲۳ اردیبهشت ماه در مجموعه ورزشی صدرای تبریز برگزار می‌شود.

انتهای پیام/