قدردانی فرماندار تبریز از جمع آوری پمپ های غیرمجاز رودخانه آجی چای

دسته: آذربایجان شرقی , اجتماعی , ویژه
بدون دیدگاه
جمعه - ۲۶ تیر ۱۳۹۴

image.php

عصر تبریز: فرماندار شهرستان تبریز با اهدای لوح تقدیر، از زحمات بی دریغ مدیر امور منابع آب این شهرستان برای جمع آوری موتور پمپ های غیرمجاز واقع در رودخانه آجی چای قدردانی کرد.

فرماندار شهرستان تبریز با اهدای لوح تقدیر، از زحمات بی دریغ مدیر امور منابع آب این شهرستان برای جمع آوری موتور پمپ های غیرمجاز واقع در رودخانه آجی چای قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان شرقی، در این لوح که به امضای رحیم شهرتی فر، فرماندار شهرستان تبریز رسیده آمده است:

 

جناب آقای مهندس عیسی یاری، مدیر امور منابع آب شهرستان تبریز

با عنایت به گزارش تاریخ ۱/۴/۹۴ جنابعالی در گروه کاری تخصصی امور اقتصادی و تولیدی شهرستان تبریز با محوریت آب، کشاورزی و منابع طبیعی، بدین وسیله از زحمات و تلاش های ارزنده و اثربخش جنابعالی و همکاران محترم در جمع آوری موتور پمپ های غیرمجاز واقع در رودخانه آجی چای و اطلاع رسانی حضوری آثار زیانبار استفاده از پساب ها و فاضلاب های جاری رودخانه ها و خطرات زیست محیطی ناشی از استمرار آن به روستائیان زحمتکش واقع در مسیر آجی چای تشکر و قدردانی می نمایم.

بی تردید تلاش و همت مضاعف و احساس مسئولیت بی شائبه آنجناب در انجام وظایف و پیگیری امور، توفیق بی نظیری است که مایه سعادت و ارزشی بس بزرگ و ماندگار خواهد بود.

ضمن قدردانی از اهتمام مجدانه، تداوم توفیقات روزافزون در خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی را در سال دولت وملت، همدلی و همزبانی از درگاه باریتعالی مسئلت می نمایم.

 

رحیم شهرتی فر

فرماندار شهرستان تبریز


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز
دیدگاه ها
صرف نظر از پاسخگویی

سوال امنیتی *

آذربایجان شرقی
ایران
بین الملل