زنوزی و تراکتور، نزدیک تر از هر زمان دیگر
زنوزی و تراکتور، نزدیک تر از هر زمان دیگر

مالک متمول باشگاه های گسترش فولاد و ماشین سازی به عنوان مهمترین گزینه مالکیت باشگاه تراکتورسازی مطرح شده است.

به گزارش خبرنگار عصر، برگه های مزایده باشگاه تراکتورسازی با هدف خصوصی سازی این باشگاه پر هوادار روز بیست و دوم اردیبهشت ماه پخش خواهد شد. در این میان از محمدرضا زنوزی، مالک متمول باشگاه های گسترش فولاد و ماشین سازی به عنوان مهمترین گزینه مالکیت باشگاه تراکتورسازی یاد می شود.

زنوزی که چند بار در سال های اخیر حضورش در باشگاه تراکتورسازی به عنوان مالک مطرح شده بود این بار در شرایطی بار دیگر در کنار نامش، نام تراکتورسازی را می بیند که به نظر می رسد بیشتر از هر زمان دیگری احتمال دارد این پیوند به حقیقت بپیوندد.

در حالی که طی روزهای اخیر خبرهایی مبنی بر مشکلات سر راه زنوزی برای به دست گرفتن مالکیت باشگاه تراکتورسازی مطرح شده بود این مشکلات مرتفع شده و محمدرضا زنوزی روز بیست و دوم اردیبهشت ماه یکی از نفراتی خواهد بود که در مزایده باشگاه تراکتورسازی با هدف خصوصی سازی این باشگاه شرکت خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

زنوزی نمی تواند تراکتورسازی را بخرد

لازم به ذکر است که تابستان سال گذشته محمدرضا زنوزی زمانی که باشگاه ماشین سازی به دلیل مشکلات مالی در آستانه انحلال قرار داشت این باشگاه را خریداری کرد و چندی پیش نیز با در اختیار گذاشتن یک هواپیمای اختصاصی برای باشگاه تراکتورسازی عزم خود برای حضور در این باشگاه را جزم کرد.

با توجه به اینکه مسئولان باشگاه تراکتورسازی از عباس الیاسی، سرپرست باشگاه گرفته که در برنامه موج شبکه سهند از عزم راسخ برای خصوصی سازی این باشگاه صحبت کرد تا سردار عابدین خرم، فرمانده سپاه عاشورا تبریز که چندی پیش در نشست خبری گفت: «با صحبت هایی که با فرماندهی سپاه داشته ایم بطور جدی در حال پیگیری واگذاری باشگاه تراکتورسازی هستیم و تیم را به هر بخش خصوصی که توان خوبی برای اداره باشگاه داشته باشد واگذار خواهیم کرد.»

به نظر می رسد که باید منتظر اخباری مهم در این مورد پیش از آغاز لیگ هجدهم باشیم و با توجه به شرایط موجود زنوزی را جدی ترین گزینه در این خصوص بدانیم.

انتهای پیام/