نجات معجزه‌آسای پیرمرد خداآفرینی بعد از سه روز در جنگل
نجات معجزه‌آسای پیرمرد خداآفرینی بعد از سه روز در جنگل

پیرمرد ۸۰ ساله اهل روستای اولی بخش منجوان شهرستان خداآفرین که در جنگل گم شده بوده به‌ طور معجزه‌آسایی توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر خداآفرین نجات یافت.

به گزارش عصرتبریز، رئیس هلال احمر خداآفرین با اعلام این خبر، اظهار کرد: عوامل گروهان مرزی کلاله (پاسگاه مرزی مرزآباد) طی تماس تلفنی مبنی بر این‌که اهالی روستای اولی به پاسگاه مذکور مراجعه کرده و اعلام کردند که یک پیر مرد ۸۰ ساله از سه روز پیش به یکی از روستاهای اطراف رفته و تاکنون به منزل برنگشته است.

عبادت عبدلی افزود: بعد از هماهنگی با معاونت امداد و نجات استان یک تیم عملیاتی پنج نفره توسط یک دستگاه آمبولانس کمک‌دار به محل حادثه اعزام و بعد از مدتی جستجو موفق شدند این هموطن را پیدا کرده و بعد از ارائه کمک‌های اولیه با همکاری اورژانس خداآفرین به مرکز درمانی تحویل دهند.

وی بیان کرد: خوشبختانه این پیرمرد به‌طور معجزه آسایی بعد از دو شبانه روز ماندن در وسط جنگل بدون آب و غذا و با وجود جراحات ناشی از سقوط از ارتفاع صخره حدود سه متری مقاومت ستودنی داشته و هنوز امید خود را از دست نداده بود که با رسیدن نجاتگران هلال احمر از حادثه جان سالم به‌در برد.

انتهای پیام/