انصاری‎فرد در صدر لیست تیم‎های آلمانی/ کریم به بوندس لیگا می‎رود؟
انصاری‎فرد در صدر لیست تیم‎های آلمانی/ کریم به بوندس لیگا می‎رود؟

ستاره ایرانی المپیاکوس مورد توجه تیمهای آلمانی قرار گرفته است.

به گزارش عصرتبریز، این روزها شایعه حضور کریم انصاری فرد، بازیکن سابق تیم‎های سایپا، پرسپولیس و تراکتورسازی در بوندسلیگا به گوش می‎رسد.

سرانجام رسانه های یونانی هم به این مساله پرداختند. روزنامه داخلی باشگاه المپیاکوس نوشت: رسانه‌های ایرانی در روزهای اخیر از نماندن کریم انصاری‌فرد در المپیاکوس و شانس انتقالش به یکی از لیگ‌های هلند و آلمان خبر داده‌اند. طبق گزارش‌های به دست‌آمده از آلمان، اشتوتگارت تیمی است که کریم انصاری‌فرد را برای تقویت خط حمله خود و قرار دادن کنار ماریو گومز می‌خواهد. هر چند تیم اوترخت هلند نیز علاقه‌مند به جذب ستاره ایرانی است.

گاوروس در ادامه به نقل از بلاستینگ نیوز آورده است: باشگاه آلمانی (اشتوتگارت) با نگاهی به آینده می‌خواهد در کنار ماریو گومز ۳۲ ساله انصاری‌فرد جوان را قرار دهد و خط حمله‌اش تقویت شود. طبق این گزارش اشتوتگارت حاضر است ۶ میلیون یورو برای این انتقال پرداخت کند.

گفتنی است کریم انصاری فرد در رقابت های این فصل لیگ برتر یونان در ۲۶ بازی ۱۷ گل به ثمر رساند و تاثیر بسزایی در موفقیت های تیم المپیاکو یونان داشت. او در ابتدای فصل اگر چه با ناملایماتی از سوی سرمربی این تیم دست و پنجه نرم کرد اما در نهایت با این تیم در رده سوم لیگ برتر فوتبال یونان قرار گرفت.

انتهای پیام/