مصدومیت شجاعیان ربطی به پاس شدن چک ندارد/ منتظریم تا باشگاه استقلال پول را واریز کند
مصدومیت شجاعیان ربطی به پاس شدن چک ندارد/ منتظریم تا باشگاه استقلال پول را واریز کند

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز گفت: مصدومیت شجاعیان ربطی به پاس شدن چک ندارد مگر ما بازیکن را به شرط سلامت به باشگاه استقلال دادیم که بخواهد مشکلی به وجود بیاید.

به گزارش عصرتبریز، هوشنگ نصیرزاده در خصوص اینکه با توجه به مصدومیت داریوش شجاعیان و خارج شدن اسم این بازیکن از لیست استقلال ‌آیا مشکلی برای باشگاه گسترش فولاد مبنی بر پاس نشدن آخرین چک استقلال به وجود خواهد می آید یا خیر، گفت: این اتفاق ربطی به پاس شدن چک ندارد مگر ما بازیکن را به شرط سلامت به باشگاه استقلال دادیم که بخواهد مشکلی به وجود بیاید. باشگاه استقلال خوش‌حساب بوده است و ما نگرانی بابت پاس نشدن آخرین چک نداریم.

وی در ادامه گفت: منتظر هستیم تا باشگاه استقلال پول را واریز کند تا بحث انتقال شجاعیان به پایان برسد. باشگاه استقلال باشگاهی است که حتی زمانی که بازیکن بوشهری این تیم در بیمارستان بود، همیشه در شرایط سخت در کنار بازیکنانش بوده است. ما هیچ مشکلی با آنها نداریم مطمئناً به زودی مشکل برطرف خواهد شد.

نصیرزاده در پایان درباره اینکه آیا جلسه شما به عنوان مدیرعامل با فیروز کریمی در این هفته برگزار خواهد شد یا خیر،‌گفت: بله. حتماً جلسه‌ای با سرمربی برگزار خواهیم کرد تا به جمع‌بندی برسیم ممکن است آخر این هفته یا اوایل هفته آینده با فیروز کریمی جلسه‌ای داشته باشیم. مطمئناً ظرف چند روز آینده با سرمربی تیم گسترش صحبت خواهیم کرد تا در خصوص فصل آینده به نتیجه برسیم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس