هزینه درمان معتادان بسیار سنگین است/ باید هزینه‎های درمان را بطرف پیشگیری سوق دهیم
هزینه درمان معتادان بسیار سنگین است/ باید هزینه‎های درمان را بطرف پیشگیری سوق دهیم

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر گفت: هزینه درمان معتادان در کشور بسیار سنگین بوده و نتایج مطلوبی در پی نداشته است و بایستی برای گرفتن نتیجه، هزینه های درمان را بطرف پیشگیری سوق دهیم.

به گزارش عصرتبریز، محمداسماعیل سعیدی در مراسم افتتاحیه کارگاه های کشوری تربیت مربی پیشگیری از اعتیاد سازمان جوانان هلال احمر در تبریز اظهار داشت: در طول سالهای گذشته در بحث معضلات و آسیب های اجتماعی از جوانان غفلت شده است و بایستی برای جبران کاستی ها به جوانان عزیز توجه شود.

وی ادامه داد: امید آفرینی در میان جوانان با هموار نمودن زمینه تحقق ۴ اصل مهم تحصیل، اشتغال، ازدواج و مسکن میسر خواهد بود که بدلیل غفلت از این اصول ما شاهد گسترش ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی در میان جوانان هستیم.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: بدلیل حساسیت موضوع جوانان، اخیرا بحث تفکیک سازمان جوانان از وزارت ورزش و جوانان در دستور کار دولت و مجلس قرار گرفته است.

وی با اشاره به هزینه سنگین درمان معتادان گفت: هزینه درمان معتادان در کشور بسیار سنگین بوده و نتایج مطلوبی در پی نداشته است و بایستی برای گرفتن نتیجه، هزینه های درمان را بطرف پیشگیری سوق دهیم که در این صورت بسیاری از معضلات رفع خواهد شد.

انتهای پیام/