رئیس پلیس فتا استان آذربایجان‌شرقی گفت: سارقان با مراجعه به درب منازل خود را مامور پلیس فتا معرفی و نسبت به سرقت رایانه‌های خانگی، لپ تاپ، تب‌لت و گوشی همراه شهروندان اقدام می‌کنند. به گزارش عصر تبریز،محمد قاسملو امروز در گفت‌وگویی اظهار داشت: اخیرا تعدادی از سارقان اقدام به این کار کرده‌اند و پس از […]

رئیس پلیس فتا استان آذربایجان‌شرقی گفت: سارقان با مراجعه به درب منازل خود را مامور پلیس فتا معرفی و نسبت به سرقت رایانه‌های خانگی، لپ تاپ، تب‌لت و گوشی همراه شهروندان اقدام می‌کنند.

به گزارش عصر تبریز،محمد قاسملو امروز در گفت‌وگویی اظهار داشت: اخیرا تعدادی از سارقان اقدام به این کار کرده‌اند و پس از مراجعه به درب منازل شهروندان، خود را مامور پلیس فتا استان معرفی کرده و از آنان درخواست تحویل اقلام و تجهیزات رایانه‌ای مانند رایانه‌های خانگی، لب تاپ، تبلت و گوشی همراه می‌کنند.

وی تصریح کرد: برخورد این افراد با طرف مقابل طوری است که قربانیان نسبت به اخذ کارت شناسایی، حکم قضایی و برگه ماموریت از افراد اقدام نکرده و تجهیزات درخواستی را به راحتی در اختیار آنان قرار می‌دهند.

رئیس پلیس فتا آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه این نوع کلاهبرداری اخیرا توسط کلاهبرداران رخ می‌دهد به همشهریان عزیز توصیه می‌شود در صورت مراجعه ماموران نیروی انتظامی برای اخذ تجهیزات موصوف برگه‌ ماموریت، کارت شناسایی و حکم قضایی را بررسی و سپس نسبت به این کار اقدام کنند و در صورت برخورد با موارد مشکوک سریعا مراتب را با شماره تلفن ۲۱۸۸۷۵۶ پلیس فتا در میان بگذارند.