سرقت اقلام رایانه‌ای از منازل به نام پلیس فتا

دسته: آذربایجان شرقی , دسته‌بندی نشده
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴

رئیس پلیس فتا استان آذربایجان‌شرقی گفت: سارقان با مراجعه به درب منازل خود را مامور پلیس فتا معرفی و نسبت به سرقت رایانه‌های خانگی، لپ تاپ، تب‌لت و گوشی همراه شهروندان اقدام می‌کنند.

به گزارش عصر تبریز،محمد قاسملو امروز در گفت‌وگویی اظهار داشت: اخیرا تعدادی از سارقان اقدام به این کار کرده‌اند و پس از مراجعه به درب منازل شهروندان، خود را مامور پلیس فتا استان معرفی کرده و از آنان درخواست تحویل اقلام و تجهیزات رایانه‌ای مانند رایانه‌های خانگی، لب تاپ، تبلت و گوشی همراه می‌کنند.

وی تصریح کرد: برخورد این افراد با طرف مقابل طوری است که قربانیان نسبت به اخذ کارت شناسایی، حکم قضایی و برگه ماموریت از افراد اقدام نکرده و تجهیزات درخواستی را به راحتی در اختیار آنان قرار می‌دهند.

رئیس پلیس فتا آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه این نوع کلاهبرداری اخیرا توسط کلاهبرداران رخ می‌دهد به همشهریان عزیز توصیه می‌شود در صورت مراجعه ماموران نیروی انتظامی برای اخذ تجهیزات موصوف برگه‌ ماموریت، کارت شناسایی و حکم قضایی را بررسی و سپس نسبت به این کار اقدام کنند و در صورت برخورد با موارد مشکوک سریعا مراتب را با شماره تلفن ۲۱۸۸۷۵۶ پلیس فتا در میان بگذارند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز
دیدگاه ها
صرف نظر از پاسخگویی

سوال امنیتی *

آذربایجان شرقی
ایران
بین الملل