سال ۲۰۱۸ برای تبریز آغازی در صنعت گردشگری است
سال ۲۰۱۸ برای تبریز آغازی در صنعت گردشگری است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: سال ۲۰۱۸ برای تبریز آغازی در صنعت گردشگری است که به واسطه آن ظرفیت های تاریخی، فرهنگی و هنری آذربایجان به جهانیان عرضه می شود.

به گزارش خبرنگار عصر، رحیم شهرتی فر ظهر امروز (پنجشنبه) در استقبال از کاروان تبریز ۲۰۱۸ با بیان اینکه موقعیت کنونی تبریز، موجب تحول در حوزه گردشگری خواهد بود، اظهار کرد: سال ۲۰۱۸ برای تبریز آغازی در صنعت گردشگری است که به واسطه آن ظرفیت های تاریخی، فرهنگی و هنری آذربایجان به جهانیان عرضه می شود.

وی ادامه داد: کاروان تبریز ۲۰۱۸، که با هدف معرفی ظرفیت های گردشگری و همچنین عرضه سوغات و صنایع دستی هنرمندان آذربایجان به همت اداره کل میراث فرهنگی استان، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و شهرداری کلانشهر تبریز تشکیل شد، ایده ای ناب در راستای اشاعه فرهنگی و تاریخ اصیل تبریز و آذربایجان در سراسر کشور بود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در پایان ضمن تقدیر از تلاش های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، خانه صنعت، معدن و تجارت استان و همچنین فعالان هنری و صنعتی کاروان تبریز ۲۰۱۸، گفت: خواستار اجرای برنامه های متنوع دیگری از این دست در طول سال جاری در جهت معرفی ظرفیت های گردشگری تبریز و آذربایجان هستیم.

گفتنی است کاروان سفیران گردشگری تبریز ۲۰۱۸ ظهر امروز پس از ۲۳ روز ایرانگردی وارد تبریز شد.

انتهای پیام/