اطعام ۴۵۰ مددجوی آذربایجان شرقی/ کمک چهار میلیارد تومانی خیران به اطعام نیازمندان در رمضان ۹۶
اطعام ۴۵۰ مددجوی آذربایجان شرقی/ کمک چهار میلیارد تومانی خیران به اطعام نیازمندان در رمضان ۹۶

مدیرکل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی گفت: مراسم افطاری برای ۴۵۰ نفر از مددجوبان تحت حمایت این نهاد، با حضور نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز برگزار شد.

به گزارش عصرتبریز، محمد کلامی با اشاره به مراسم افطاری و اطعام مددجویان تحت حمایت این نهاد گفت: مراسم افطاری برای ۴۵۰ نفر از مددجوبان تحت حمایت این نهاد با حضور حجت الاسلام محمدعلی آل هاشم، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه اطعام نیازمندان در ماه رمضان در قالب برپایی سفره‌های افطار، توزیع غذای گرم و سبد کالا انجام می شود، افزود: کمیته امداد به منظور اطعام خانوارهای مددجو در ماه رمضان نیازمند کمک های خیران نیکوکار استان آذربایجان شرقی است.

مدیرکل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی با تقدیر از کمک خیران به نیازمندان،بیان کرد: امیدواریم خیران در مقایسه با رمضان سال گذشته کمک های بیشتری برای اطعام نیازمندان کنند.

وی در ادامه افزود: خیران نیکوکار در ماه رمضان سال ۹۶ بیش از چهار میلیارد و ۷۳۲ میلیون تومان به اطعام نیازمندان کمک کردند.

مدیرکل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی همچنین، یادآور شد: مردم نیکوکار آذربایجان شرقی برای مشارکت در طرح‌های مختلف این نهاد و کمک به نیازمندان می‌توانند کمک‌های خود را با استفاده از کد آنی پرداخت #۰۴۱*۸۸۷۷* پرداخت کنند.

وی با اعلام اینکه در ماه رمضان به دنبال جذب حامی برای ۱۲ هزار یتیم و فرزند محسنین هستیم، یادآور شد: کمیته امداد استان آذربایجان شرقی در سال گذشته رتبه سوم کشوری را در جذب حامی به خود اختصاص داد که در نتیجه حمایت های خیران بوده و امسال نیز امیدواریم این حمایت ها تداوم داشته باشد..

انتهای پیام/