روابط عمومی‌ها باید کارآمدی نظام را با زبان هنرمندانه بیان کنند
روابط عمومی‌ها باید کارآمدی نظام را با زبان هنرمندانه بیان کنند

استاندار آذربایجان شرقی گفت: این وظیفه روابط عمومی‌هاست که با ظرافت و زبان هنرمندانه، خدمات خود را اطلاع‌رسانی کنند.

به گزارش عصرتبریز، مجید خدابخش در دیدار با اعضای هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان، با اشاره به اینکه امسال چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران است، افزود: قطعاً با ایده‌آل‌ها و اهداف نهایی انقلاب اسلامی فاصله داریم، اما اگر محدودیت‌ها و مشکلاتی را که کشور در ۴۰ سال گذشته با آن روبه‌رو شده است در نظر بگیریم می‌بینیم که در این فضا انصافاً کارهای بی‌نظیری انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه سطح آگاهی مردم افزایش یافته است، افزود: قرار نیست گزارش‌های غیرواقعی منتشر کنیم، عملکرد نظام جمهوری اسلامی، قابل دفاع است و اگر در برخی حوزه‌ها نیز ضعف‌هایی وجود دارد باید صادقانه و شفاف با مردم در میان بگذاریم.

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اطلاع‌رسانی از خدمات دستگاه‌های اجرایی، اظهار کرد: شاید این کار در تخصص مدیران دستگاه‌ها نباشد و این وظیفه روابط عمومی‌هاست که با ظرافت و زبان هنرمندانه، خدمات خود را اطلاع‌رسانی کنند.

وی بر راه‌اندازی میز خدمت در دستگاه‌های اجرایی تأکید کرد و گفت: فناوری اطلاعات باید در قالب میز خدمت در دستگاه‌های اجرایی به کار گرفته شود که این امر علاوه بر تسهیل امور مردم، باعث حذف رابطه‌مداری و کاهش فساد اداری نیز می‌شود.

انتهای پیام/